nečakaný rozchod v šoubiznise

Nečakaný rozchod v šoubiznise hneď na začiatku roka 2023. Už po druhýkrát sa rozchádza Kylie Jenner z klanu Kardashianiek a Travis Scott. Nemenovaný zdroj blízky páru to exkluzívne potvrdil US Weekly

V roku 2020 si k sebe po prvom rozchode opäť našli cestu. Iba minulý rok vo februári sa im narodil chlapček Wolf, aj keď jeho meno potom zmenili, no zatiaľ ostáva neznáme. 4-ročná Stormi sa tak dočkala vytúženého bračeka.

nečakaný rozchod Kylie Jenner a Travisa Scotta
zdroj: Instagram/travisscottwrld_

Nečakaný rozchod Kylie a Travisa

Všetko nasvedčovalo tomu, že raperovi Travisovi a 25-ročnej milionárke druhá šanca vyjde. Podľa jedného z amerických magazínov si dvojica mala užívať spoločnú dovolenku, no všetko je napokon inak. Zdroj pre US Weekly potvrdil, že sa rozišli, no zostali priateľmi.

Kylie a Travis sú opäť od seba, mali spolu tráviť prázdniny, ale ona odišla do Aspenu, aby na horách bola s rodinou a priateľmi. Stalo sa to už toľkokrát. Sú známi tým, že sú raz spolu, potom zasa od seba, ale vždy zostanú priateľmi a skvelými rodičmi,“ uviedol zdroj blízky páru.

Travis Scott a Kylie Jenner
zdroj: Instagram/kardashianjennernewz

Správa o tom, že sa dvojica rozišla, prišla potom, čo Kardashianka vzala ich dcérku Stormi na novoročný výlet do Aspenu. V Colorade trávili čas s priateľmi Hailey Bieber, Justinom Bieberom a Stassie Karanikolaou. Podnikateľka sa z Aspenu prihovorila aj fanúšikom, keď na TikToku zverejnila video, ako si užíva sánkovačku s dcérkou.

Zdroj: US Weekly

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News