Možno si povieš, že ďalší hejterský článok od slečny Švercelovej, ktorá nevie čo so sebou a preto sa snaží zapôsobiť aspoň v rámci hejterských článkov. Vôbec nie. Nikdy mi v mojich hejterských článkoch, ktoré vlastne ani neexistujú, nešlo o to, aby som niekoho ponížila. Už si asi čítala Skutočnú pravdu o dnešných ženách a dievčatách. Bol to článok, ktorý sa stal veľmi diskutovaným. Nikdy mi v článkoch nešlo o zosmiešnenie a o to, aby sa niekto cítil hlúpo. Len sa snažím ukázať to, čo sa deje v dnešnom svete a čo nemrzí len mňa, ale aj veľa z Vás. 

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Je mi obrovskou cťou stretávať ženy, ktoré sú nesmierne inteligentné, vtipné, inšpiratívne a majú neskutočnú charizmu a spôsob života, ktorý sa mi nesmierne páči. Áno, mala by som vydvihnúť tie, ktoré sú skvelé. No myslím, že o tých často píšem. Dnes by som chcela hovoriť o tých, ktoré sa ľahko prispôsobia, len aby zapadli. Je na nás každý deň vyvíjaný tlak. Hlavne v tínedžerskom veku sa chceme zapáčiť, chceme byť obdivované, obľúbené a krásne.

Avšak veľakrát sa to dnešným dievčatám vymkne spod kontroly a my, staršie ženy po 20tke (mám 21), stretneme tieto inak vnútri veľmi inteligentné dámy niekde v bare, kde sa snažia oblbnúť barmanov s občianskym niekoho druhého, aby im nalial a ešte pri ňom žmurknú. Nechcem moc zachádzať do detailov a písať o tom, čo všetko som videla a zažila, keď som si úplne skromne išla sadnúť v piatkovú noc do podniku a videla croptopy, namaľované pery, sexistické pohľady a „vyspelosť“, ktorá nesmierne prekvitá u dievčat okolo 15.

flickr.com

Doba ide dopredu a preto tu nebudem ospevovať naše časy, kedy sme riešili úplne iné veci, ako dnešné dievčatá, ale mrzí ma to.

Dievčatá, baby, máte naviac ako len sa nasilu smiať, len aby ste toho chlapca očarili.

Ani to, že sa budete snažiť hulákať po celom námestí, so zapnutou hudbou a hovoriť, ako ste boli včera opité, z Vás nebude robiť inteligentnejšie dievča a ani obľúbenejšie. Nenechajte sa zlomiť, prestaňte dávať nechutné fotky na Instagram len preto, aby si Vás niekto všimol a aby ste mali nových followerov.

Prosím, prestaňte byť faded, začnite byť dievčatami, ktoré majú hodnotu a nie vyplazené jazyky, odhalené bruchá, vystriedaných niekoľko sexuálnych partnerov a hlavne sa prestaňte hrať na hlúpe! Buďte samé sebou. Viem, že občas je na Vás obrovský tlak, že túžite zapadnúť, no to nie je cesta. Je v poriadku, ak v živote veci skúšame, premýšľame a robíme chyby. No prestaňme ich robiť nasilu a preto, aby si nás niekto všimol a aby sme sa mohli chváliť, koľko chalanom sme poslali svoje obnažené telá.

Si dievča, prenádherné, a inak vďaka, že si si to prečítala.

Nešlo mi o to, aby som niekoho zosmiešnila.

Išlo mi skôr o to, aby ste si vy, dámy, začali uvedomovať, že máte hodnotu a nemusíte ju ukazovať druhým spôsobom, ktorý Vás zaraďuje medzi „preudo hlupane 21. storočia“.