Nikto z nás nevie zmeniť svoju povahu a typické vlastnosti. Sú to veci, ktoré patria k našej osobnosti, či sa nám to páči alebo nie. A teda je jasné, že rovnako sa to nemusí páčiť ani ostatným, veď nie každý nás musí mať v obľube. Existuje však aj také správanie, ktoré lezie iným poriadne na nervy.

Poď sa pozrieť na 3 ženské znamenia, ktoré také niečo už majú v sebe a preto ich často iné ženy nemôžu vystáť. Vadí to aj tebe?

Lev

Levica a jej ego – to je asi prvé, čo ti ihneď napadne. Žena, ktorá sa narodila v tomto znamení, miluje pozornosť, chce byť jej stredobodom a tou, okolo ktorej sa krúti svet. Vždy ju je vidieť, počuť a patrične si to užíva. Dobre vie, aké sú jej prednosti a s tým rastie aj jej sebavedomie.

No občas je jej až príliš veľa. Niekedy, keď sa ocitne v partii s kamoškami, ostatné by si rady vychutnali pokojný večer, pri ktorom dostane každá rovnaké slovo. Lenže pri nej je to ťažké.

Kozorožec

Žena narodená v tomto znamení sa vyznačuje tým, že miluje organizáciu, je praktická a veľmi zodpovedná. Práve tá zodpovednosť častokrát štve ľudí v jej okolí. Ono nie je na tom nič zlé, keď to s tým nepreháňa. Všetkého však veľa škodí.

Táto žena sa vždy drží svojich zásad, bojí sa odviazať či skúšať nové veci a tým často ničí spontánnu zábavu s priateľkami. Nie je človekom, ktorý by sa dokázal prispôsobiť, aj keď to ostatné pre ňu spravia. Čo nemá naplánované, do toho nejde.

Blíženci

Ak poznáš ženu v tomto znamení, potom musíš potvrdiť, že je to veľmi nepredvídateľný človek. Má v sebe 2 osobnosti, ktoré sú úplne iné, a tak sa nedá predpokladať, ako sa bude správať. Často mení náladu a v rovnakej situácii sa dokáže zachovať vždy inak.

Pre jej blížnych to chce veľa trpezlivosti, aby zvládali tie zmeny. V jednu chvíľu je s ňou normálna reč, o pár minút už vybuchuje do hádky. Vydržia to len tí, ktorí majú pevné nervy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.