Photo by Hean Prinsloo on Unsplash.com

Nemá zmysel bojovať o niečo, čo aj tak vieš, že nedostaneš. Je to jednoduché, ak by s tebou chcel byť, bol by. Zavolal by ťa von, zavolal by ťa do kina, zavolal by ťa k nemu alebo niekam na obed. Vyvíjal by snahu byť s tebou. O pozornosť nemusíš bojovať. Buď ti ju dá, alebo nedá. Nemôžeš si ju vynútiť.

Prestaň o ňu bojovať, nechceš hádam klesnúť na jeho úroveň. Prestaň mu posielať vtipné obrázky s tým, že ti na ne odpovie. Prestaň vymýšľať otázky, ktoré by si sa ho mohla opýtať, aby s tebou viedol konverzáciu. Prestaň sa na neho vešať a byť blízko pri ňom, ak ste spolu vonku.

Láska by nemala byť komplikovaná. Ak ťa má naozaj rád, nemalo by byť ťažké mať jeho pozornosť. Ak ťa má rád, vie aj sám, že ti pozornosť venovať musí.

zdroj: Photo by Taisiia Stupak on Unsplash.com

To ale zistíš až vtedy, keď nájdeš tú správnu osobu. Bude to iné, pretože si myslím, že na to nebudeš naučená. Nebudeš naučená na to, že ti niekto venuje 100% pozornosť. Ten pravý to však urobí – nie preto, že bude musieť, ale preto, pretože bude chcieť a bude ťa mať rád. Ak musíš u niekoho o pozornosť bojovať, odíď od neho. Bude to oveľa ľahšie ako zvádzať boj sama so sebou a robiť zo seba naivnú ženu. Prestaň sa mu ozývať, keď sa neozve sám. Prestaň si s ním nútene písať, len aby ste si vymenili pár viet.

Budem sa opakovať, ale pamätaj, nikdy by si nemala bojovať o rešpekt a nikdy by si sa nemala pred mužom zhadzovať alebo chovať zúfalo. Tvoj pravý muž ti dá všetky tieto veci bez toho, aby si ho o to musela prosiť.

On ti dá všetko, čo ti ten predtým nedal. Potom pochopíš, prečo to s tými predtým nevyšlo ale vyšlo to až teraz. Aj keď sa možno načakáš, dostaneš nakoniec pozornosť takú, akú si zaslúžiš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating