Instagram/conchanarvaez_/lissyroddyy/kristina_viglaska

Farebný look. Pre niekoho módna katastrofa, pre iného tá správna šťava v outfite. Čím sme staršie a chceme vyzerať viac elegantne a trendy, tým viac siahame po neutrálnych tónoch – čierna, biela, béžová či šedá. To sú nesmrteľné klasiky. Avšak, vyhrať sa so žiarivými farbami, sa dá aj naozaj s citom a bez toho, aby si si myslela, že vyzeráš na ulici ako klaun.

Sýta ružová, červená, modrá, zelená, žltá či dokonca oranžová – to sú farby, pri ktorých si mnohé ženy predstavia svoju základnú školu či krásne a exotické Brazilky. No vyčnievať z davu je presne to, čo ťa dnes spraví ozajstnou fashion znalkyňou. Kúskov, ktoré priťahujú zrak sa vôbec nemusíš báť, ak vieš, ako ich stajlovať.

Či už jeden výrazný kúsok oblečenia doplníš nenápadnou bielou alebo stavíš na odvážnu dvojkombináciu – presne toto je aktuálnu sezónu mega trendy. Túto jar doslova zažiariš, ak si na seba dáš outfit, v ktorom spojíš 2 sýte farby. Ak nevieš, aký kus zvoliť, rozhodne ti odporúčame nohavicový kostým či samotné sako alebo nohavice. Tie potom môžeš ľubovoľne dolaďovať nenápadnejšími prvkami.

No a aby si sa presvedčila, že nosiť farby nie je nič gýčové, ale veľmi hot, máme tu pre teba niekoľko inšpirácií.

Ktorý look sa ti páči najviac?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista