Slušný pekne vyzerajúci muž k tomu všetkému aj pravý gentleman. Dokonalá tvárička, krásne oči, jemné strnisko. Zdravo vypracované telo, silné ruky, vysoká postava. Husté, hnedé vlasy, biele zuby. Takto nejako si práve teraz predstavuješ jeho vzhľad.

Dobré rodinné vzťahy. Mamičkin synáčik, ale zároveň rád pomáha svojmu otcovi pri rúbaní dreva. Báječné súrodenecké vzťahy, proste celá rodina ho zbožňuje. Vždy rád pomôže a neočakáva za to nič. Keď ho potrebujú je vždy tam. Takto by mali vyzerať jeho vlastnosti a vzťahy s okolím?

pexels.com

Miluje zvieratá, deti, filmy, seriály. Rád si vybehne na dobrý obed či večeru, ale v kuchyni sa obracia ako ešte nikto. Španielsko, Čína, Taliansko, povedz si a máš to na stole. Večernú romantiku pri sviečkach s dobrým vínom ti dopraje aj každý deň, stačí povedať. Ráno vstáva a chystá ti raňajky do postele. K tomu výborná káva, mal by byť čašníkom. Zobúdza ťa sladkým bozkom, je azda hercom? Dokonalé telo ako od matella. Je to ten model z časáku alebo z tej fashion prehliadky, ktorú som si včera pozrela?

Pár motivačných slov na zvládnutie ťažkého dňa a môže sa vyraziť do práce. Malá pusa na čelo, veď som predsa jeho kráľovná. Za dverami bytu sme dvaja milenci, kamaráti, súrodenci, snúbenci a čoskoro aj manželia. Keď nás pohltí ranný ruch sme pripravení sa nevzdať a zvládnuť to. Na verejnosti pôsobíme celkom normálne, ako dvaja zaľúbení, ale stále normálni ľudia.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

unsplash.com

Košeľa, kravata…káva, kancelária. Písmeno K nebolo ešte nikdy krajšie. Jeho práca je celkom náročná. Áno sedieť na tom sexy zadočku 8 hodín je celkom drina. 😀 Pracuje pre šéfa obrovskej firmy, ktorého žena je slušná panička. Stretávam ju vždy raz do mesiaca na veľkom firemnom večierku, kde ma môj muž stále s radosťou pozýva. Už od rána sa nemôže dočkať ako sa navlečiem do sexy šiat, ktoré mi kúpil. Teší sa ako znova zažiarim, ako taký malý poklad, jeho poklad. Nesnažím sa nejak extra zaujať pozornosť nikoho z prítomných, na to tam sú predsa iné. Som ako taký malý prívesok, ktorý sa obšmieta okolo svojho sexy chlapa. Ten si ma jemne pritiahne k sebe aby všetci vedeli, že patríme k sebe a ja patrím iba jemu.

unsplash.com

Aj po ťažkom dni mi je stále schopný splniť moje tajné túžby. Počas cesty domov som trochu vyhladla, ale to nevadí. Môj muž snov mi napustí vaňu a podáva mi víno. Medzi tým pripravuje fantastické talianské cestoviny, ktoré tak veľmi milujem. Jeho milujem aj tak najviac.

Obidvaja zasadneme k stolu a vychutnávame si tie fantastické dobroty, ktoré v pyžame chutia tak báječne. Rozprávame sa o svojich denných príhodách, náhodách, postrehoch, úspechoch ale aj sklamaniach. Na chvíľu sa odoberieme pozrieť  si novú časť seriálu a trochu sa spoločne zasmejeme. Masáž je nevyhnutnou súčasťou tejto rutiny.

unsplash.com

Posteľ je už pripravená a my tiež. No ale pomaly, pomaly. Prečítame si naše obľúbené knihy. Ja sa vyžívam v láske a vzťahoch, môj milovaný, ktorý leží vedľa mňa si zas rád prečíta niečo o ekonomike a bankovníctve. Krásne sa navzájom dopĺňame.

Neboj sa snívať a hľadať. Snívaj o svojom dokonalom mužovi, o pozornom mužovi. O najlepšom otcovi vašich detí, o mužovi, ktorý ti ukáže čo je to pravá láska. Neboj sa a hľadať. Určite sa nájde aspoň jeden, ak nie dvaja.

Komentáre