Už dlhšie premýšľaš nad zmenou svojho účesu, no stále sa nevieš rozhodnúť pre vhodný zostrih či farbu? Omrzela ťa už tvoja súčasná farba a chcela by si vyskúšať niečo nové a hlavne iné? Nemusíš ostať len pri obyčajných hnedých, čiernych, červených či blond vlasoch. Čo tak siahnuť trochu po niečom odvážnejšom?

Tiež si zvykla obdivovať dievčatá, ktoré nabrali odvahu a nechali si svoje vlasy zafarbiť na ružovo, modro, fialovo či zeleno? Ono to vôbec nemusí byť zlý nápad. Zo začiatku možno trochu prekvapíš svoje okolie, no potom aj zabudnú, že si sa rozhodla pre takúto radikálnu zmenu. Ak nad niečím takýmto uvažuješ, máme pre teba inšpiráciu, ktorá by sa ti mohla hodiť.

Tých farebných kombinácií je naozaj neúrekom, preto sme pre teba vybrali tie najobľúbenejšie. Je už len na tebe, čo sa ti zapáči a čo sa ti napokon podarí vymyslieť so svojou kaderníčkou. Ak si nechceš dať zafarbiť celú hlavu, môžeš porozmýšľať aspoň nad takým farebným ombré. Ale mysli na to, že zmena je život a kým si mladá, môžeš experimentovať koľko sa ti zachce. 🙂

Ružové odtiene

Modré odtiene

Zelené odtiene

Fialové odtiene

Ďalšie inšpirácie

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.