Ešte si nezahájila chudnutie do plaviek? Práve teraz je najvyšší čas začať! Vybrali sme pre teba skvelé skupinové cvičenia, na ktorých sa zaručene nebudeš nudiť. Do leta získaš nielen štíhlu postavu s peknými krivkami, ale aj zdravé sebavedomie a sexappeal. 

Pilates

Popularitu celého sveta si pilates získal vďaka hollywoodskym hviezdam a ich odporúčaniam. Ide o aktivitu, ktorá vyžaduje sústredenie na správne dýchanie a techniku vykonávania pohybov. Cvičenie je zamerané na vyrovnávanie svalovej nerovnováhy medzi preťaženými či ochabnutými svalovými skupinami.

Na hodine pilatesu prevádzaš naťahovacie a posilňovacie cviky, ktoré vykonávaš v stoji, v ľahu a v sede na podložke. Toto cvičenie je vhodné pre ľudí, ktorí si chcú uvoľniť telo, narovnať chrbát a vybudovať návyky pre správne držanie tela.

Miesto: Riverpark Dance School

Cena za hodinu: 6 eur

PILATES I Riverpark Dance School

Pilates je dokonalá súhra tela a mysle – spôsob, ako sa udržiavať v dobrej fyzickej kondícií a cítiť sa výborne po psychickej stránke ⛲ Podstatou cvičenia je šesť základných princípov: dýchanie, koncentrácia, kontrola, centrum, presnosť a plynulosť. Ide o aktivitu, ktorá vyžaduje sústredenie sa na správne dýchanie a techniku vykonávania pohybov.Rezervujte si hodinu ešte dnes ➡ https://bit.ly/2WGIh2j 🕤 Utorok a štvrtok I 7:15 a 9:00🕤 Piatok I 17:10🕤 Sobota I 9:30(Cena hodiny: 6€) Parkovanie v Riverparku 2 hodiny zdarma 🚗V ponuke aj zdravé špeciality v našom Fresh bare 🍌🥪🍓🥗🍐

Gepostet von Riverpark Dance School am Mittwoch, 3. April 2019

PortDeBras

PortDeBras je tréning spájajúci posilňovanie a strečing v ladnom a plynulom pohybe v sprievode príjemnej hudby. Hodina prináša nielen posilnenie celého tela, ale aj psychickú relaxáciu a pripravuje telo na každodenný život s využitím výhod tanečne založeného tréningu.

Cvičenie je určené pre všetkých, ktorí radi objavujú nové formy pohybových cvičení, obľubujú tanec a zároveň chcú efektívne a rovnomerne rozvíjať svoju telesnú a duševnú harmóniu.

Miesto: Riverpark Dance School

Cena za hodinu: 6 eur

Funkčný tréning

Benefity, ktoré ponúka funkčný tréning sú zlepšenie fyzickej kondície, formovanie postavy a dobrý pocit z pohybu. Funkčný tréning taktiež zlepšuje kvalitu tvojho života, zväčšuje objem svalovej hmoty a znižuje hmotnosť.

Toto skupinové cvičenie je vhodné pre všetkých, ktorí chcú načerpať energiu, odbúrať nadbytočné kalórie a posilniť svalové partie. Ideálny tréning, vďaka ktorému získaš krásnu postavu do plaviek.

Miesto: Riverpark Dance School

Cena za hodinu: 6 eur

Latino Fit Dance

Latino Fit Dance je spojenie tanca a cvičenia. Hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady, kde sa kombinuje dynamická latinsko-americká hudba a exotické latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi.

Cvičenie je vhodné pre všetkých zábavy chtivých, ktorí radi spoja príjemné s užitočným. Na tréningu zažiješ pravú latinskoamerickú atmosféru, ktorá stojí za to.

Miesto: Riverpark Dance School

Cena za hodinu: 6 eur

Nebaví ťa fitko? Toto sú najlepšie skupinové cvičenia pre ženy v Bratislave

Pole dance

Pole dance je úžasná výzva pre všetky ženy, ktoré túžia prekonať samú seba. S každým tréningom budeš sebavedomejšia, silnejšia a pružnejšia. Na hodine zapájaš všetky svalové partie, získavaš kondíciu a formuješ postavu.

Na pole dance je úžasne to, že nie je obmedzené vekom, váhou ani kondíciou. Všetky cviky sa učia postupne. Na základe nadobudnutých fyzických zručností sa naučíš aj choreografiu na tyči.

Miesto: Blondette dance studio

Cena za hodinu: 8 eur

Twerk

Twerk má pôvod v Afrike, kde bol súčasťou rituálnych tancov. Ide o súhrn pohybov zameraných na rozhýbanie panvy a zadku, čo pôsobí veľmi pútavo a žensky. Okrem toho, že sa naučíš ovládať svaly na vlastnom tele, o ktorých si ani netušila, že existujú, vyformuješ si krásny zadok, stehná, bruško a taktiež nadobudneš sebavedomie.

Twerk nie je obmedzujúci na váhu ani vek. Každá žena je krásna, keď vie, ako sa predať. Cvičenie je vhodne pre každého, kto nemá závažnejšie zdravotné problémy pohybového aparátu.

Miesto: Blondette dance studio

Cena za hodinu: 6 eur

Komentáre