Tlačová správa Waidzeit.

Značka Waidzeit pôsobí na Nemeckom, Rakúskom a Švajčiarskom trhu od roku 2014. V zahraničí sa značka Waidzeit  teší veľkej obľube, preto po 4 rokoch prináša svoje jedinečné produkty aj na Slovensko.

Idea drevených dizajnových výrobkov sa zrodila v Štajersku v horskom prostredí Ennstal, kde je práca s drevom veľmi vychýrená. Ručná práca je dnes vysoko cenený artikel a preto ich výrobcovia využili svoje zručnosti a premenili ich na obdivuhodné produkty vhodné do moderného sveta veľkomesta. Prinášajú kúsok prírody do outfitu a nechajú vyniknúť jedinečnosti.

Ak máte aj vy niekedy chuť uniknúť do raja a splynúť s čarokrásnou lesnou prírodou, dýchať čerstvý svieži vzduch a nechať čas len tak plynúť, tak ste aj vy človek s dušou slobodného orla ako ľudia z tímu od Waidzeit. Značka Waidzeit sa špecializuje na umeleckú výrobu unikátnych drevených hodiniek a drevených slnečných okuliarov z rôznych druhov dreva. Drevené hodinky sú vyrábané zo santalového, orechového, javorového, či brezového dreva.

Túžite vyjadriť svoju prirodzenosť? Aký iný materiál sa spája s teplom, krásou a nenapodobiteľnou vôňou. Drevo sa prepája s našou kultúrou už od nepamäti a je pre nás jedným so základných živlov.

Drevené rámy ciferníkov sú precízne osadené do nerezovej ocele, ktorá zabezpečí odolnosť Waidzeit hodiniek. Ciferníky sú štýlovo kombinované s rôznymi remienkami. Hodinky s celodrevenými remienkami majú kovové zapínanie. Preto je možné doloženie drevených dielikov, aby boli všetky modely jednoducho prispôsobiteľné veľkosti zápästia. V ponuke hodiniek značky Waidzeit sú okrem drevených remienkov aj textilné, či kožené.

Kombinácia dreva s týmito materiálmi dotvára úžasný jednoduchý, no zároveň nevídaný štýl. Textilné remienky sú tvorené z tkaniny lodén podobnej plsti,  ktorá svojim prírodným vzhľadom dokonale ladí k dreveným prvkom.

Aby bol zážitok pri kúpe Waidzeit hodiniek úplne dokonalý, výrobcovia balia všetky hodinky do odolných drevených obalov. Jemné, čisté línie samotného balenia doslova nadchnú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.