Aj keď si to veľmi želáš, úprimnosť a hodnoty sa z tohto sveta pomaly, ale isto vytrácajú. Čo to presne spôsobuje, to nevie nik. Možno je to tým, že človek sa ponáhľa za niečím, vlastne ani nevie za čím a prestáva cítiť. Možno je len tým, že je to tak hlboko zakorenené v nás, že žiaľ, niet nám pomoci. Pretvárka či neúprimnosť, každodenná dávka, ktorej sa nevyhneme. O to viac nás motivovalo ukázať ti zoznam tých znamení zverokruhu, ktoré majú k tomu najväčšie sklony. Buď opatrná!

Ryby

Svojou milou povahou či úsmevom na tvári ťa dokážu poriadne zmiasť. Pri pohľade na ne by ti zrejme prešlo len hlavou „konečne niekto normálny“. Nedaj sa však oklamať. Akonáhle v sebe ukrývaš niečo, čo by chcela Ryba, máš sa na čo tešiť. Po tichu ti bude ničiť život. Žiarlivosť a závisť dokáže Ryby dohnať až k tomu, že ti nebudú schopné odpustiť absolútne nič. Ak by sa to malo zhodnotiť, toto znamenie je jedno z najzávistlivejších znamení v zverokruhu. Ale, ak chcú Ryby s touto črtou popracovať, dokážu to utlmiť.

Baran

Tvrdohlavé a veľmi výbušné znamenie zverokruhu, ktoré sa snaží túto chybičku krásy zakryť svojou neustálou milotou a tak zmiasť protivníka. Najlepšie bude, ak len pokrčíš plecami a pôjdeš ďalej. Hádať sa s Baranom naozaj nevyplatí. Má svoj meter a vlastnú logiku, ostatné ani neberie do úvahy. Snaž sa pred ním čo najmenej chváliť a tak sa vyhneš nejakým nepríjemnostiam.

Panna

Vie byť pekelne zákerná. Na jednej strane, ak sa niekomu oddá, dá mu aj posledné z neba, na druhej, pokiaľ na niekoho zanevrie, koniec. Síce sa bude tváriť, že je všetko okey, ale ako Ryby, čím viac milšie, tým viac ti chce ublížiť. Ono to ale vieš rozpoznať, čo je úprimná milota a čo nie. Zas ti len ostáva radšej mávnuť rukou a veľmi sa nezapodievať závisťou. Veď predsa, každý si je zdrojom svojho šťastia sám. Ak sa cítiš dobre, tak to je hlavné!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.