instagram/mambadasha

Mamba Dasha Šarközyová a Tony Porucha tvoria pár, ktorému vzťah mnohí iní závidia. Zdá sa, že skutočná láska, pri ktorej sa nájde dokonalá dvojica, naozaj existuje. Alebo títo dvaja „len“ našli kľúč k tomu, ako si vzťah šťastný spraviť?

Speváčka, herečka a influencerka Mamba Dasha, ktorá patrí k obľúbeným Slovenkám na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 80-tisíc followerov, vyžaruje pozitívnu energiou každý deň. Usmievavá mamička malého Manola sa nebojí svoju lásku vyjadrovať verejne. So snúbencom Tonym, ktorý je taktiež herec a tanečník, sú spolu už niekoľko rokov.

Ak sa povie spojenie „títo dvaja sa našli“, potom nevieme, na koho to môže sedieť viac. Mamba a Tony sú ukážkou toho, že partneri musia byť aj najlepšími priateľmi, nebrať sa tak vážne, a že s humorom je všetko krajšie.

Tak, ako milujem jeho šialenú, vtipnú stránku, tak milujem aj jeho rozhľadenosť, intelekt a veľmi trefné postrehy. Môžeme sa baviť o politike, náboženstvách, biznise či financiách, ale aj o umení, cvičení, či len tak o blbostiach. Jednoducho sa vieme baviť o čomkoľvek a vždy mám pocit, že sa bavia dvaja rovnocenní partneri a to ma nabíja a obohacuje. Cítim sa pri ňom komfortne, uvoľnene a neuveriteľne ma rozhovory s ním motivujú. Myslím, že “vedieť sa porozprávať” je veľmi podstatná vec vo vzťahu a som vďačná, že môj životný partner je zároveň aj môj najlepší kamarát,“ vyjadrila krásna Mamba svoje pocity na sociálnej sieti.

A o tom, že im to funguje v každej oblasti, naznačila aj v najnovšom asku, kde odpovedala sledovateľke na jemne pikantnú, no dôležitú otázku.

Ostať vo vzťahu, keď nie je žena spokojná s intímnym životom? Podľa úprimnej Mamby pre každého existuje vzťah, v ktorom funguje každá oblasť na 100 %. Zdá sa, že aj toto napovedá o tom, že so svojím partnerom je naozaj spokojná v každom smere.

zdroj: instagram/mambadasha

Zdroj: instagram/mambadasha

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News