typeset-beta.imgix.net

Všetky to poznáme, škola, práca a priveľa povinností, v piatok už naozaj potrebuješ stráviť nejaký čas s kamarátkou, či už kvôli tomu, aby si neprišla o rozum alebo sa len potrebuješ posťažovať na školu či partnera.

Aj keď riešenie ísť na večeru a dať si drink v tom skvelom novom klube sú populárnych riešením toho, kde sa máte stretnúť a aký budete mať program, takáto „terapia“ s kamoškou, ti účtom môže pripomínať sedenie u terapeuta. 

Prinášame ti pár alternatív, kam s kamarátkou vyraziť bez toho, aby vás to obe stále všetky peniaze. 

Deň v múzeu: 

Viem, že tento nápad nemusí vyzerať ako úplne terno, ale väčšina galérii či  múzeí ponúka minimálne jednu výstavu, ktorú sa oplatí vidieť na vlastné oči.Najlepšie urobíš ak si ešte pred návštevou dopredu zistíš v ktoré dni je vstup do múzea zdarma či v ktoré dni pripravujú galérie špeciálne udalosti ako nočné prehliadky a podobne.

zdroj: unsplash.com

Objavujte mesto: 

Požičajte si bicykle alebo choďte pešky, uvidíte koľko zákutí mesta nájdete keď sa ním budete bezcieľne premávať, nech sa už jedná o tvoje rodné mesto či niektoré iné, vždy sa dá nájsť nový park či ulička, ktorú ste predtým prehliadli.

 

Zozbierajte už nepotrebné veci a darujte ich charite: 

Tvoja skriňa, tak ako skrine každej z nás, je pravdepodobne plná vecí, čo už nenosíš. Práve tieto veci môžu nájsť využitie inde, v mnohých mestách sa nachádzajú špeciálne kontajnery na odovzdanie oblečenia, hračiek pre charitu, keď sa práve v tvojom meste nič také nenachádza, kontakt na miestnu charitu je vždy len pár klikov od toho aby bol uložený v tvojom telefóne. Je dobrý pocit pomáhať druhým. Dajte sa na to spoločne s kamoškou a obe sa zbavíte nepotrebných vecí a pomôžete.

zdroj: unsplash.com

Spravte si vlastný playlist: 

Prídu aj dni, keď sa ti nebude chcieť ísť do mesta, zavolaj k sebe kamarátku a vymeňte si svoje obľúbené hity a iste spolu zložíte taký playlist, ktorý budete zbožňovať obe.

Všetci predsa vieme, že dobrý playlist je záchrana hocikedy, keď stojíš v rannej špičke či vtedy, keď ideš do fitka a nechceš, aby ťa niekto otravoval, plus ti presne takýto playlist pripomenie tvoju kamarátku hocikedy keď ho budeš počuť.

 

Spravte si vlastné spa: 

Všetko, čo potrebuješ aby si sa cítila tak oddýchnutá ako po odchode z najlepšieho wellnesu si vieš zabezpečiť jednou návštevou drogérie alebo rovno vyrobiť doma.

Je kopa peelingov, ktoré si môžeš vyrobiť vo vlastnej kuchyni s pomocou kokosového oleja, citrónovej šťavy alebo zrnkovej kávy. Takýto oddych pomôže nie len tvojej mysli ale aj tvojej vonkajšej kráse.

Súvisiaci obrázok

Zdroj: standard.co.uk 

A ak vás neočarila ani jedna možnosť ešte stále sa môžte rozhodnúť pre klasické prespanie, plné pozerania makeup tutorialov, babských rozhovorov, čokolády, zmrzliny a kopy zábavy. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife