Vyšla z jeho úst tá čarovná fráza „milujem ťa“, no nie si si istá, či to myslel naozaj vážne? Chlapi sú niekedy trochu vypočítaví a povedia to len preto, aby si ženu získali a opantali ju. No môže ťa naozaj úprimne ľúbiť. Ako zistíš, ktorý prípad je ten tvoj?

Niekedy nie sú dôležité tie samotné slová, ale príležitosť, pri akej ti to povedal a veci, ktoré pri tom robil. Ak sa správa naozaj romanticky, hľadí ti do očí, drží ťa za ruku, objíma ťa alebo bozkáva, ide o dobrý znak, že k tebe prechováva lásku. Oči sú oknom do duše, takže práve tie dokážu prezradiť najviac. Pozerá sa na teba s nežnosťou alebo trochu vypočítavo a nedočkavo? 

Ak ti to povedal ako prvý a urobil zároveň jednu z vyššie spomenutých vecí, nemusíš sa báť, že by to z jeho strany nebolo úprimné. Chlapi málokedy vyrukujú so svojimi pocitmi ako prví, takže to je z jeho strany asi vážne. Veľmi často k takémuto vyznaniu dôjde na rande, romantickej večeri alebo vo chvíli, keď sa s tebou cíti naozaj dobre. 

Ak ti tieto slová lásky povedal počas toho, ako ste sa spolu milovali, prípadne predtým, ako k tomu došlo, tam si už taká istá nemôžeš byť. Môže ísť len o jeho plán, aby si sa pri ňom roztopila a išla s ním do postele. Boli z toho cítiť nejaké emócie alebo len čakal na to, kedy sa na teba môže vrhnúť?

„Ľúbim ťa“ ti môže povedať aj vtedy, ak od teba niečo potrebuje alebo chce, aby si čosi urobila. Vtedy jeho úmysly nie sú veľmi čisté, tak sa nemôžeš spoliehať na to, že to myslí vážne. Nezabúdaj na to, že sú to len slová, takže sa viac zameriavaj na všetko okolo toho. Jeho správanie dokáže prezradiť oveľa viac než to, čo vyjde z jeho úst. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.