Kde bolo tam bolo, bolo jedno dievča, ktoré malo lásky na rozdávanie. Dokázala milovať z celého srdca, a do vzťahu dávala vždy všetko. No časom zistila, že jej srdce bolo zneužité a pošliapané a hodené späť. Musela niečo zmeniť. Musela sa nejako chrániť a tak sa rozhodla, že nabudúce už k sebe nikoho tak ľahko nepustí. Obrnila sa a okolo seba postavila vysoký múr.

Všetci, ktorí jej sľúbili, že ostanú navždy sú dnes už len spomienkou. Musela sa naučiť vzdať sa ľudí, ktorých kedysi milovala. A ty sa nemôžeš čudovať, prečo je teraz takáto. Tak mi prepáč, že to so mnou nie je také jednoduché. Odpusť mi, že máš možno niekedy pocit, že som chladná alebo bezcitná. Nemysli si, že čas strávený spoločne je pre mňa bezvýznamné plytvanie. Ver, že každú chvíľu  s tebou si nesmierne vážim. Možno sa to nevyvíja tak rýchlo, ako si zvyknutý.  Ale neexistuje nikto iný, s kým som radšej, dúfam, že to vieš. Často na teba myslím, no keď sa pritom pristihnem, snažím sa presmerovať. Nechcem totiž, aby si sa mi dostal tak hlboko pod kožu. Viem, že k tebe niečo cítim, no bojím sa toho.  

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

 

Niekedy mám pocit, že je všetko tak ako má byť, no aj napriek tomu, čo sme spolu prežili, aj napriek všetkým veciam, ktoré si pre mňa urobil, stále pochybujem. Cítiš to rovnako?

Mám dosť mrhania svojim časom na ľudí, ktorí v mojom živote nechcú ostať. Mám dosť všetkých povrchných vzťahov, ktoré sú len rozptýlením. Bojím sa, že keď do toho spadnem, omrzím ťa a posunieš sa ďalej. Tak to prosím ťa pochop.

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

 

A buď trpezlivý. Nie je to tak, žeby som s tebou byť nechcela. Len sa chcem uistiť, že pokiaľ sa tak rozhodnem, bude to už správne. Nemysli si, že ťa k sebe nechcem pustiť, len sa chcem uistiť, že ak to tak spravím, neodsunieš ma tak ako to urobili ostatní. Nikdy od teba neutečiem, ak si to nebudeš priať. Viem byť láskavá, viem byť verná a milujúca. No najprv si musím byť istá, že je to TO, čo  naozaj chceš.

Zdroj: https://thoughtcatalog.com/cyndrel-casino/2018/02/this-is-what-its-like-to-try-and-let-someone-in-after-getting-hurt-too-many-times/

cover:pexels.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.