Si krásna taká, aká si. Si žena, ktorá ma svoj život ešte len pred sebou. 

Buď so sebou spokojná. Lebo ak budeš ty spokojná, tvoj život bude určite o niečo krajší. Naozaj.

Určite si nezaslúžiš, aby si sa trápila. Si taká skvelá, akú ťa majú aj ostatní ľudia naozaj radi. Určite ich nie je v tvojom okolí málo. Verím tomu, že ty máš ten najkrajší úsmev pod slnkom, ktorý dokáže rozjasniť všetky tmavé a smutné dni mnohých ľudí.

Prosím, ver tomu aj ty.

Možno to nie je v živote dvakrát príjemné a ružové, ale takým si to môžeš postupne prispôsobovať. Meniť si to tak, ako to budeš cítiť správne. Tvoje srdce ťa jednoznačne povedie tou správnou cestou, po ktorej by si mala kráčať.

Počúvaj nahlas svoju obľúbenú hudbu. Spievaj si v parku, aj keby ťa mali počúvať len okolité stromy. Alebo pokojne aj krič, keď budeš stáť niekde v strede lúky uprostred lesa. Spríjemňuj si svoj život novou knihou, zmrzlinou, výletom alebo čímkoľvek iným, čo máš rada a poteší ťa.

Ty určite vieš, čo práve teba robí šťastnou a spokojnou ženou. Choď si za svojim snom, ktorý určite má pre tvoju existenciu zmysel na tomto svete. Objavuj nové miesta a veci, z ktorých budeš mať krajší pocit na duši. 

Ver v to, že keď ty sa budeš cítiť krásna, budeš svoj život vnímať inak. Budeš premýšľať nad novými okolnosťami, ktoré ti zaručene prinesú niečo pekné do života. Len musíš nechať tieto myšlienky v tvojej hlave voľne lietať. Aby si sa cítila príjemne. A ono to už pôjde aj samé.

A som presvedčená tomu, že budeš robiť len to, čo ťa baví a vytvára ti to úsmev na tvári. Budeš šťastná a tvoje myšlienky budú o to viac a viac farebnejšie.

Lebo ak máš úprimný úsmev na tvári a pokoj v duši, všetko sa dá zvládnuť. Nezabudni.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.