Milý Ty, ktorý si odišiel 

už je to dlhá doba, čo sme sa nevideli. S tebou. S tvojou rodinou. 8 mesiacov. Kto by to bol povedal, že sa to raz stane. Je skoro pred pol nocou a v mysli si sa mi znova vynoril ty. Myšlienky mi prúdia v hlave a som zmätená. Z tejto situácie? Z teba? 

photovide.com Marta Syrko

Vraví sa, že čas zahojí všetky rany. Neviem, možno tie, keď sa porežeme o niečo ostré alebo tie, kedy si ublížime vo fitku s činkou. Tie psychické ale asi tažko. Jazvy, ktoré zostali na srdci sú len pomyslené, abstraktné, no aj tak bolia zo všetkého najviac. Prečo? 

Prečo, keď už bolo všetko v poriadku si sa zjavil znova ty? Nová práca, nový ľudia, priateľia a takpovediac aj život. A bum. Ty. 

pinterest.com

Život má občas zvláštny zmysel pre humor. Pred pár dňami som bola už veselá z toho, ako si viem užívať život naplno a aká som šťastná. Dnes je to práve naopak, zas a znova premýšľam, prečo sú tie vreckovky plné sĺz. 

V mysli mám prázdno, no viem jediné. Nenechám si ťa znova pustiť do môjho života. Ak je pravda to, že čas zahojí všetky rany, tak musí aj tie na srdci. Budem tomu veriť. Už teraz cítim a viem, že si postupne prestanem všímať to, ako sa darí tebe. Všetko je minulosť a tá mi nemá čo nové priniesť. 

mgpicta.com

Naozaj tomu chcem nechať čas. Pri tebe som bola často slepá, naivná a ku koncu veľmi sklamaná. No človek robí veľa chýb a na tých svojich sa naučí toho o živote veľa. Toto zistenie ma teraz neskutočne naplnilo akousi pohodou a vierou že všetko bude napokon dobré. 

Všetko bude dobré a jedného dňa, keď sa mi znova ozveš tak so mnou nezamáva. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.