Strata lásky

Naozaj bolí strata lásky zo všetkého najviac? Pravdou je, že so smrťou blízkej osoby sa vyrovnáva omnoho ťažšie. A nasledujúce argumenty ťa o tom presvedčia.

Bolesť vo vzťahu je väčšia ako zlomenina

Je pravda, že láska dokáže poriadne bolieť. Ak vo vzťahu trpíš, možno ide o toxický vzťah a s takým človekom by si nemala zostávať. Aj TU nájdeš niekoľko dôvodov, prečo sa súčasne vzťahy menia na toxické.

Táto bolesť je neznesiteľná. Možno sa neustále hádate, nadávate si a neviete sa zniesť v spoločnosti toho druhého. Možno sebou manipulujete a obmedzujete sa, no zostávať v takomto vzťahu vôbec nie je zdravé.

Bizarné príčiny rozchodov
zdroj: Unsplash/rayul

Ak sa rozídete, v žiadnom prípade nerátaj s tým, že za zlým vzťahom ti nebude ľúto. Práveže bude. Pretože väčšinou po rozchode premýšľaš nad tými dobrými vecami. Až postupom času si začneš vyjasňovať aj tie zlé a toxické chvíľky a práve preto ti dôjde, že vaše odlúčenie asi malo zmysel.

Zlomené srdce dokáže bolieť neuveriteľne. A ešte oveľa viac, keď si sa do toho človeka stihla zamilovať a boli ste spolu dlhšie. Nevera pichne priamo do srdca. Chápeš to totiž ako zradu a niečo, čo by sa nestalo, keby sa s tvojím partnerom nezviezla aj dotyčná. Ibaže na to sú vždy dvaja.

O to horšie to dokáže byť v prípade, ak to už robil dlhšie, prípadne ťa podvádzal s viacerými ženami. A buď si na to prišla sama alebo ti to povedal len tak mimochodom a v podstate mu na tom vôbec nezáležalo.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieDating