Pamela Reif - trénerka cvičenia

Máš niekedy pocit, že sa ti do cvičenia naozaj nechce? Vieš dobre, že potrebuješ pohyb a tvojím cieľom je spaľovanie kalórií, no predstava návštevy posilky ťa priam desí. Našťastie, efektívne cvičenia sa dajú robiť aj doma. A ak si k nim pustíš tu správnu hudbu, budeš to brať zároveň aj ako zábavu. Ideš do toho?

Keď si navyše vyberieš playlist, ktorý ťa aj namotivuje a nabije dobrou energiou, môže to byť skvelý štart do nového dňa. A keďže sa blížia vianočné sviatky, nie je lepšou voľbou nič iné ako x-mas songy.

Pripravená na predvianočné spaľovanie?

V tomto článku sme pre teba vybrali niekoľko workoutov, pri ktorých si dáš do tela práve pri vianočných melódiách. Nielen, že tvoje kalórie pôjdu rýchlo dole, ale navyše budeš mať pocit, že sa jednoducho zabávaš na pesničkách, pri ktorých by si si aj tak zatancovala.

Na to, aby si rozhýbala svoje telo, spálila nejaké tuky a popracovala na svojej kondičke, ti pritom stačí iba 10-minút denne. Tie si nájdeš vždy (a nevyhováraj sa, že nie!). Ak chceš mať dobrú náladu po celý deň, nie je na to vhodnejší čas ako ráno.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness