Poznám množstvo zaujímavých ľudí. Pravidelne sa stretávam s rôznymi názormi na vzťahy. Niektorí z nich, si nevedia predstaviť single život. Iní sú naopak zvyknutí byť na všetko sami.

Každý máme vo svojom živote iné ciele. Sú ľudia, ktorí túžia založiť si rodinu a mať veľa detí. Niektorí sa snažia v prvom rade uspieť v pracovnej sfére a svoj život postaviť na kariére. Niekto chce len jedno, a to dosiahnuť veľký majetok. Ľudia dokážu dať svojmu životu rôzny zmysel. Každý ma niečo do seba. No je jedna vec, ktorú máme všetci spoločnú. Nech tvrdíme, čo chceme, napokon aj tak všetci zatúžime po niekom, s kým budeme zdieľať náš život.

Moments like this. @mood_passion via 📸 @alex_chuvakhin TAG YOUR LOVE ❤️

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Život bez partnera vie byť na jednej strane úplne skvelý. Môžeš si robiť čo chceš, ísť kam len chceš a to bez toho aby si o tom musela niekomu hovoriť. Nemusíš brať ohľad na názory iných a rozhodnutia robíš podľa svojho najlepšieho úsudku. Môžeš sa zo dňa na deň rozhodnúť zbaliť všetky svoje veci a odcestovať stovky kilometrov ďaleko. Môžeš ukončiť prácu, ktorá ťa nebaví a zobrať nové miesto kdekoľvek len chceš. Nič ťa nedrží. Nič ťa neviaže. Máš na seba množstvo času, ktoré vieš efektívne využiť. No, čo po tom keď toto všetko dosiahneš?

Keď začneš mať pocit, že tvoj život aj pri tom všetkom, čo si nadobudla stále postráda akýsi hlbší zmysel?

Moments like this via @mood_passion ✔️ TAG YOUR LOVE ❤️

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

 

Mám rada ambicióznych ľudí, ktorí vedia čo chcú. Ja sama mám svoje ciele, na ktorých dennodenne pracujem. Rovnako tak aj ľudia v mojom okolí. No každý z nás v kútiku duše dúfa a chce svoj život zdieľať s niekým iným. Vzťahy nebývajú vždy len prechádzka ružovou záhradou. Niekedy sa na jej ceste objavia poriadne tŕne. No predstava prázdneho bytu, ktorý by nás čakal po práci je oveľa desivejšia. A tak aj keď to každý neprizná nahlas, napokon všetci túžime schúliť sa večer k niekomu, kto nás má úprimné rád.

cover:pexels.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.