Svieža komunikácia a otvorenosť je základ pre nadväzovanie kontaktov. Niektorí ľudia rozprávajú viac, iní menej. Delia v tejto oblasti iba na dve skupiny. Tí, ktorí sú tichí, hanbliví a utiahnutí, a potom tí, ktorí nevedia prestať rozprávať a ústa sa im nezatvoria. Vedia rečniť aj počas tých najnevhodnejších situácií, kedy sa to vôbec nehodí. Na druhej strane to má však aj výhodu, že v miestnosti nikdy nie je trápne ticho a vždy je atmosféra uvoľnená.

Tento článok ti odhalí, či patríš práve ty k týmto zhovorčivým znameniam.

Baran

Baran je odvážne znamenie, ktoré nemá problém komunikovať. Je otvorený, nebráni sa kritike, rád sa spoznáva s novými ľuďmi a nemá problém začleniť sa do kolektívu. Jeho flexibilita mu umožňuje rozprávať sa s viacerými ľuďmi naraz bez toho, aby odbočil od témy alebo sa pomýlil.

Obľubuje pozornosť, preto je rád, ak ho ostatní ľudia počúvajú a pýtajú sa ho otázky. Užíva si, keď môže nejakú komunikáciu viesť a ak ide o hádku, miluje pocit víťazstva so svojimi svetovými argumentami.

Žena sa smeje
zdroj: Pexels/Lucas Pezeta

Blíženci

Toto znamenie tu nemohlo chýbať. Tento človek je spontánny a dá sa nahovoriť na akékoľvek dobrodružstvo. Z celého zverokruhu dostal ten najväčší dar reči, preto si dávaj pozor na to, keď budeš v jeho blízkosti. Môže sa stať, že ťa nepustí k slovu, pretože ho bude mať po celý čas on.

Tiež dokáže fantasticky argumentovať, vďaka čomu vyhrá poväčšine každú hádku, do ktorej sa dostane. Svojimi rečami si vie každého obmotať okolo prsta.

Ryby

Na človeka v tomto znamení by si to možno nepovedala, no je to pravda. Je veľmi výrečný, ale svoj dar reči si necháva iba pre ľudí, ktorým dôveruje a verí.

Je opatrný, preto dlho trvá, kým sa niekomu otvorí a začne uvoľnene komunikovať. Keď sa to však stane, spozoruješ to hneď, pretože človeka v znamení Ryby nebude možné zastaviť. Ústa sa mu nezatvoria od rána do večera.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.