Nespoločenská žena
Pexels/Alec Aiello

Nie každý sa rád zabáva. Niekto si chce užívať ticho, byť osamote je pre neho splnený sen a neprekáža mu, ak sa už dlhšiu dobu nesocializoval. V tomto článku preto odhalíš nespoločenské znamenia. Si pripravená?

Vodnár

To, že je Vodnár nespoločenský, sa dalo očakávať. V spoločnosti sa necíti dobre, lebo je plný názorov, ktoré sa nezhodujú s ostatnými. Často tak čelí hádkam, ktoré ho mrzia, ale taký už jednoducho je. Vždy, keď sa chcel začleniť do kolektívu alebo sa ísť zabaviť medzi ľudí, sa cítil zle. Preto sa radšej rozhodol, že bude bývať doma. Tam sa s nikým nepoháda a vychutnáva si veci, ktoré má rád bez toho, aby mu do toho niekto niečo hovoril.

Žena s kvetmi
zdroj: Pexels/Megan Ruth

Blíženci

Človek Blíženec je nespoločenský, lebo ho už prestalo baviť to, ako ho každý odmieta, keď príde s novým nápadom. Je veselý, spontánny a rád sa baví, to áno. Ale nie vtedy, ak má byť s niekým, kto je domased a stále má nejaké námietky, keď niečo vymyslí. Blíženec miluje samotu, lebo mu to dáva voľnosť v tom, čo bude robiť. Nie je nikým obmedzovaný a preto sa mu to páči. Spoločenským sa stáva iba vtedy, keď je s rodinou a najlepšími priateľmi. Oni ho v ničom neobmedzujú.

Ryby

Medzi nespoločenské znamenia patrí aj človek Ryba. Je antisociálny, lebo sa všetkého bojí. Má strach z toho, že by sa mal s niekým zoznamovať, hovoriť mu o svojich pocitoch alebo riešiť jeho traumy. Citlivý človek v tomto znamení jednoducho potrebuje svoj priestor a pokoj na to, aby mohol spracovať zážitky z celého dňa a svoje vlastné pocity. Nepotrebuje s nimi pomáhať druhým a tváriť sa, že ho to baví. Má dosť práce sám so sebou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy