Nielen modelky, alebo aj slovenskí modeli robia našej krajine dobré meno v zahraničí. Týmto našim sa posledné roky darí v modelingu presadiť najlepšie a sú taktiež tvárami vplyvných a najznámejších módnych značiek. Prinášam ti štyroch najznámejších a naj-vplyvnejších slovenských modelov súčastnosti.

Filip Hrivňák
Košičan Filip Hrivňák je najúspešnejší slovenský model vôbec. Je jediný, ktorý má titulku vo Vogue a na konte kampane pre Versace, Calvin Klein, Dsquare2, Givenchy, Emporio Armani. Vo voľnom čase rád športuje, má rád zvieratá a prírodu. Za posledný rok sa Filip objavil v siedmich veľkých kampaniach, a preto si podľa models.com vyslúžil titul najlepší model na svete podľa počtu kampaní.

Posing 🐕 #AldoTheDog

A post shared by @ filiphrivnak on

what a beautiful day for Math 📚🎓

A post shared by @ filiphrivnak on

@versace_official by @bruce_weber

A post shared by @ filiphrivnak on

https://www.instagram.com/p/BPI2IJAgVM3/?taken-by=filiphrivnak

 

Miroslav Čech
Dvadsaťjeden ročný Miro je tiež jedným z najúspešnejších slovenských modelov, ktorí pôsobia v zahraničí.  Z jeho fotiek je hneď jasné, že nielen rád športuje, ale aj cestuje. Miro sa od štyroch rokov venoval hokeju a priznáva, že sa viac vo svojej koži cíti ako hokejista. Ale aj ako model vyzerá naozaj úžasne, posúď sama.

View this post on Instagram

Coffee #time ? ☕️

A post shared by Miroslav Cech (@mirocech) on

 

Jakub Zelman
Jakub bol tvárou svetovej kampane Emporio Armani, predvádza pre naj-prestížnejšie značky a podniká so zdravými potravinami. Modelingu sa venuje už vyše 6 rokov a jeho prvým džobom bola prehliadka pre značku Calvin Klein.. Jakub vyštudoval finančný manažment a priznal, že sa vyhýba alkoholu, veľa športuje a zdravo sa stravuje. Kto vie, či je práve jeho životný štýl za tým, že vyzerá tak dobre?

View this post on Instagram

Lazy sunday 😉✌️️

A post shared by Jakub Zelman (@mr_zelman) on

View this post on Instagram

Brm brm 🚙

A post shared by Jakub Zelman (@mr_zelman) on

 

Krištof Králik
Dvadsaťtri ročný Krištof sa venuje modelingu štyri roky. Ako prvý slovenský model robil prehliadku pre veľké mená ako Givenchy, Armani, Dolce & Gabbana. Dnes fotí pre známe časopisy: Marie Claire, Dolce Vita, Cosmopolitan, Tush, GQ, Men’s Health, Hercules.

View this post on Instagram

👿

A post shared by Kristof Kralik 🐇 (@kristofko) on

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.