Najsledovanejšia Slovenka sa vydala

Chlapi majú smolu! Aj keď by sa o jej priazeň pobili mnohí, jej srdce patrí len jednému. Najsledovanejšia Slovenka na Instagrame, modelka Lucia Javorčeková, sa druhýkrát vydala. Zábery z rozprávkovej svadby v exotike zdieľala na svojom Instagrame.

32-ročná Lucia je nádherná žena a vďaka svojim odvážnym fotkám a pôsobeniu v modelingu, sa preslávila aj za našimi hranicami. Na Instagrame, ktorý jej prednedávnom vymazali, má aktuálne viac ako 2,7 milióna followerov. Sympatická brunetka už raz vydatá bola a z prvého manželstva má dokonca aj dcéru.

Lucia Javorčeková
zdroj: Instagram/luciia

Najsledovanejšia Slovenka povedala svoje „áno“

Profil na sociálnej sieti, na ktorej jej patrí zo slovenských žien prvé miesto v počte followerov, jej však vrátili. O pár dní sa svetu pochválila aj s ďalšou skvelou novinkou – jej partner Kristián Grejták, s ktorým svoj vzťah oficiálne potvrdili v roku 2019, ju požiadal o ruku. Dvojica žije spoločne s jej dcérou v mexickom meste Tulum.

Svadbu zaľúbenci dlho neodkladali. Na svojich sociálnych sieťach už stihli zverejniť aj prvé zábery z ich veľkého dňa. Kristián pridal video z ranných príprav, ktoré si môžeš pozrieť nižšie.

Lucia a Kristián
zdroj: Instagram/luciia

Lucia zase zdieľala video, na ktorom sa ukázala ako nevesta a môžeš videť aj časť z obradu, ktorý prebiehal podľa miestnych tradícií a zvykov. Ako inak, v bielych šatách na pláži vyzerala nádherne. Celé si ho môžeš pozrieť TU.

Zdroj: Instagram/luciia

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News