Aj ty niekedy nadávaš na život, preklínaš všetko a všetkých a rozmýšľaš, kde robíš chybu? Je v poriadku, ak nie každý deň svieti Slnko a ty zachmúrená chodíš po svete a netešíš sa z ničoho. Prestav si, že by si každý deň stretla iba skvelých ľudí, zažila len dobré skúsenosti a bola mimoriadne šťastná. Ver či nie, ale po čase by ťa to omrzelo. Chcela by si aj ty zažiť niečo vzrušujúce, niečo, čo môžeš riešiť a čo stojí za námahu. Náš život by bol veľmi nudný, keby sme sa mali stále dobre. Toto je fakt, ktorý musíš prijať.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Bez utrpenia by sa nezdokonalili ani tie najsilnejšie duše.

Najsilnejšie osobnosti sú poznačené jazvami. 

Vieš, ako to je. Povieš si, že aký máš život poslednú dobu jednoduchý, že si spokojná a šťastná a ani to nestihneš dopovedať, a život ťa ide pekne prefackať. Len tak, nech sa poučíš. Len tak, nech niečo pochopíš.

Áno, život sa vie s nami veľmi kruto a nemilosrdne zahrať, ale nikdy nám nepošle niekoho alebo niečo, čo by sme nezvládli. Vždy nám pošle len to, čo sme schopní ako osoby zvládnuť.

df2f1bda7ab027e617df137a9a6d3784

weheartit.com

Už dávno viem, že nie sme rovnakí,

že každý je iný, že ide o myšlienky, slová

a tie hlavné sú činy.

Najsilnejšie osobnosti sú poznačené jazvami. Najsilnejšie osobnosti si uvedomujú hodnotu i cez ich utrpenie a chcú bojovať za svoje šťastie v živote. Nevzdávajú to, neľahnú si do postele a netvária sa, že problémy neexistujú. Dobre vieš, že si silná osobnosť. Nie vždy sa tak možno chováš, ale zvládneš toho viac, ako si myslíš.

Verím ti ja. Veríš si i ty. Tak, kde je problém? Jediná osoba, ktorá stojí na ceste za tvojim šťastím si len ty! 

869760-young-audrey-hepburn-ballet-dancing

weheartit.com

Viem, že niekedy si budeš musieť odtrpieť udalosti, ktoré prídu do tvojho života. Viem, že niekedy budeš musieť urobiť závažné rozhodnutia a nie vždy sa budeš môcť riadiť srdcom. Ale najsilnejšie osobnosti sú poznačené jazvami z utrpenia.

Ver si, silná osobnosť.

“Dúfam, že žiješ život, na ktorý si hrdá. A pokiaľ zistíš, že nie, tak dúfam, že máš silu začať odznova.”