Štylista z Nákupných maniačok  by zo mňa ostal v šoku. Na natáčaní ani jedného dielu  by som na sebe nemala tie chutné kúsky z mojej zbierky.  V šatníku puzdrové sukne, kožené nohavice. V hornej poličke dokonca obtiahnuté minišaty, ktoré som si kúpila na piatkové návštevy  podnikov. Oblečené som ich však mala len raz. Keď som sa v nich zbadala v zrkadle na toaletách, nemožná pohybu a s pocitom skľúčenosti, vedela som, že to bola chyba. Mala som si jednoducho obliecť rifle a tričko.

Niekto si povie, že to je tá najnudnejšia kombinácia na svete. Neučesaná a nenamaľovaná sa však aj tak cítim ako hviezda. Ako Alessandra Ambrosio s „pár“ kilami navyše, ktorá sa vo voľnom čase pofľakuje po uliciach mesta. Ležérne, pohodlne, s ruksakom na chrbte. Tričká šedé či biele, predĺžené aj roláky.  Obtiahnuté, potrhané, rifle strihu boyfriend nesmú chýbať.  Vo všetkých mi je príjemne a som sama sebou. A to je vraj najdôležitejšie, či nie? Aj keď si niekedy poviem, že by som mala trošku vybočiť z tohto zaužívaného štýlu, dopadnem ako pri diétach – možno až od ďalšieho pondelku. elitedaily_paff_findingyourself-800x400foto: elitedaily

Moderná spoločnosť udáva smer, v ktorom mladá žena bez módneho blogu nemá šancu presadiť sa.  Kde sa nemôžeme ísť v piatok zabaviť bez toho, aby sme vyzerali priam dokonalo.  Ticho závidím odhodlanie a obdivujem dievčatá, ktoré vo vysokých opätkoch prežijú celý deň a ešte aj pretancujú noc. Skláňam poklonu všetkým, ktoré zvládnu každé ráno jemne naťahovať pančušky a samé si zapínať dlhé zipsy na chrbte.

No nepomôžem si. Aj keby som si nakúpila priliehavé sukne a korzety na celý mesiac, vždy sa budem najlepšie cítiť v  rifliach a tričku. Podľa nálady k nim pridám náhrdelník alebo čelenku. Alebo nepridám. Krásna sa budem cítiť aj tak. V tomto prípade nemá zmysel odolávať a snažiť sa o zmenu. Predsa len, moje bavlneno – džínsová kombinácia je láska na celý život.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

titulná foto: 1310bynora..com

Komentáre