Leto je v plnom prúde a s ním aj dovolenková sezóna. Ak máš už po krk kaviarní a tých istých miest každý deň, skús svoju polovičku prehovoriť na výlet. Objavovať nové miesta vo dvojici je nielen zábava, ale taktiež vás to posunie vo vašom vzťahu o čosi ďalej. Zažiť niečo prvýkrát a k tomu spolu je niečo, čo každý vzťah potrebuje. Nehovoriac o odmene, ktorou pre vás bude spoločne strávený čas. Ak nevieš o žiadnom romantickom mieste, máme pre teba zopár tipov.

BOJNICKÝ ZÁMOK

Zámok ako stvorený na trávenie romantických chvíľ. Pravú atmosféru dotvára prostredie. Park, ktorý obkolesuje zámok a vodné jazierko robia z návštevy zámku zážitok plný krásnych chvíľ. Po návšteve zámku sa môžete vybrať do viníc na ochutnávku vín, alebo do malej kaviarničky  na kávičku. Koniec dňa je už len a len na vás dvoch.

02-3

TOMÁŠOVSKÝ VÝHĽAD

Neporušená príroda a nádherný výhľad pôsobia ako balzam na dušu, tak prečo sa nevybrať na Tomášovský výhľad, kde nájdeš obe. Toto malebné miesto a prekrásny výhľad nájdeš v Slovenskom raji, čo je akási záruka toho, že príroda tam bude naozaj krásna a chvíle s priateľom dlhé a plné lásky.

p01

www.slovenskyraj.sk

DEMÄNOVSKÁ JASKYŇA

Jedna z najpopulárnejších jaskýň na Slovensku je na výlet pre páry ako stvorená. Teplota  6,1 až 7,0 °C ťa prinúti pritúliť sa k svojmu miláčikovi o čosi bližšie a nádherná scenéria ti zaručí nezabudnuteľný zážitok.

1358865012_demanovska-cave-of-liberty-02

foto: www.slovakia.com

JAZIERKA LÁSKY

Názov hovorí za všetko. Príroda, ticho a atmosféra Tatier dodávajú jazierkam tú pravú dávku romantiky. V okolí jazierok sa nachádzajú zrekonštruované lavičky a chodník. Miesto ako stvorené pre romantické popoludnie. Toto krásne miestečko sa nachádza iba pár metrov od Štrbského plesa. Cesta k nim je vyznačená tabuľkami.

DSC_4092-690x290

foto: www.tatry.sk

JAZERO BEŇATINA

Tyrkysové jazierko, ktoré vzniklo v kameňolome, lemované zaujímavo sfarbeným vápencom. Čistá voda, neporušená príroda a príjemná atmosféra na teba čaká v okrese Sobrance medzi dedinkami Beňatina a Inovce.

691b6b425bb2b88ff4addbfb0489a4fc

Foto:Simona Geľatková

cover foto: blesk.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife