Animované filmy Spievaj 2 a Luca
Instagram/singmovie, Instagram/luca_movie_

Kto by nemal rád animované filmy? Je jedno, koľko máme rokov, vždy si ich všetci pozrieme. Áno, aj opakovane. Máme tu klasiky ako Shrek, Doba ľadová a ostatné, ktoré nesklamú nikdy, aj keď ich vidíme desiaty raz. No v posledných mesiacoch vznikli aj nové rozprávky, ktorým by si mala dať šancu, pretože za to naozaj stoja.

Vybrali sme pre teba 8 animákov, ktoré sa naozaj oplatí vidieť. Keďže ide o novinky poslednej doby, nie sú ešte okukané, a tak ťa nebudú nudiť, práve naopak. Ani nebudeš vedieť, ako ti pri nich prejde čas. Opäť sa trochu ponoríš do svojho detstva a zabudneš na všetky problémy, ktoré musíš v reálnom živote riešiť.

Ktoré animované filmy máš najradšej ty?

Spievaj 2

Pokračovanie obľúbenej rozprávky opäť prináša množstvo dobre zvolenej hudby a ešte lepších vystúpení. Hlavní hrdinovia pripravujú nové predstavenie, do ktorého by chceli zlákať aj známu legendu.

Encanto: Čarovný svet

Dedinka Encanto je výnimočná tým, že každé dieťa v nej má výnimočný dar. Teda všetci okrem Mirabel z rodiny Madrigalovcov. Keď sa mágia začne z tohto čarovného miesta vytrácať, práve ona by mohla byť poslednou záchranou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife