Umelci to v posledných týždňoch nemajú jednoduché. Nemôžu koncertovať, natáčať nové videoklipy a je len otázne, kedy sa všetko vráti do normálnu. Aj napriek všetkým obmedzeniam ale niektorí speváci mysleli dopredu a zábery vhodné do klipov si pripravili už dopredu, aj keď vtedy ešte možno netušili, čo všetko ich čaká. A tak sa v týchto dňoch, kedy sme zavretí doma, môžeme tešiť aspoň z nových skladieb na YouTube.

Fanúšikov veľmi potešila speváčka Sima, ktorá zverejnila videoklip ku skladbe Taký aký si. Zábery vznikli ešte počas jej dovolenky za veľkou mlákou, konkrétne tam nájdeš lokality ako Los Angeles, Malibu, Santa Monica či Dominikánska republika. Môžeš sa tak tešiť na krásne slnečné miesta, na ktoré by si sa určite hneď chcela teleportovať.

Čo je ale ešte krajšie? Celý videoklip je venovaný len Sime a jej frajerovi Tomimu Gajlovi, ktorý je zároveň aj jej producentom. Všetci vedia, že spolu tvoria vzťah, ale len málokedy nájdeš napríklad na sociálnych sieťach ich spoločné fotky. O to viac sa všetci jej fanúšikovia tejto zmene potešili.

View this post on Instagram

Láska čo mi dáva krídla 🕊❤️ @tomigajlo

A post shared by SIMA (@simonahegerova) on

Nielen z textu skladby, ale aj z celého videa láska priam srší a je vidieť, že im to spolu klape a že im to pristane. Je teda viac než jasné, že pri písaní tejto piesne sa Sima inšpirovala práve ich láskou, z čoho vznikla jedno nádherné dielo, ktoré sa ti určite tiež zapáči. Veď ktorá by tiež nechcela nájsť svojho vyvoleného?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.