instagram.com/notengaged

Žijeme v dobe „dokonalosti“, s ktorou sa stretávame predovšetkým na sociálnych sieťach. Používame filtre, fotíme veci z rôznych uhlov, len aby vyzerali čo najlepšie a aby nám mali čo naši kamaráti závidieť. So všetkým sa chceme ihneď pochváliť a niekedy už dopredu rozmýšľame nad tým, aký popis či hashtag k novej fotke pridáme.

Najnovšie úspechy, darčeky, povýšenie či zásnuby. S týmto všetkým a mnohým ďalším sa pravidelne chválime na Facebooku či Instagrame. Našťastie ale existujú ľudia, ktorí sa nad týmito vecami dokážu povzniesť a berú svoj život s humorom. Vďaka tomu vznikol jeden instagramový účet, ktorý aj napriek tomu, že uverejňuje len fotky svojej ľavej ruky, sa stal hitom. Pýtaš sa prečo?

Instagramový účet Not Engaged, teda v preklade nezasnúbená, má viac ako 140-tisíc fanúšikov a vznikol ako akási paródia na všetky ženy, ktoré sa na svojich sociálnych sieťach neustále chvália zásnubným prsteňom, ktorý ukazujú v rôznych situáciách a na rôznych miestach.

Veď ktorá žena by sa nechcela pochváliť, že je už konečne zasnúbená? Ak ty svoj prsteň ešte na ruke nemáš, nemusíš mať strach, nie si v tom sama. Pozri si príspevky na tomto populárnom profile a nauč sa brať život odľahčene a s humorom. 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News