V súčasnosti sa veľkej obľube tešia podcasty, ktoré vznikajú na rôzne témy vrátane tých pre ženy. Vybrali sme pre teba tie najlepšie zo slovenskej scény. Rozhodne sa pri nich zabavíš i niečomu novému naučíš. 

Jauuu, PS: to bolelo

Toto je must-have každej ženy. Podcast Evelyn a Petry Polnišovej je veľmi obľúbený a určite ti odporúčame vypočuť si všetky staršie diely. Priprav sa na poriadnu dávku humoru.

O ženských problémoch hovoria na rovinu a do diania zapojili aj svoje fanúšičky, ktoré sa podelili so svojimi osobnými skúsenosťami. Môžeme ti odporučiť počúvať tento podcast pri upratovaní, ani sa nenazdáš a celý byt bude čistý. 🙂

View this post on Instagram

❤️🌈💅🏻 veľké nahrávačky

A post shared by Jauuu PS: To Bolelo (@jauuu_ps_tobolelo) on

The Buca Talks

Martina Bucková si vo svojich podcastoch nedáva servítku pred ústa a rieši aj témy, o ktorých sa ostatní boja alebo hanbia rozprávať. Na jej sarkastický humor si určite veľmi rýchlo zvykneš. Do podcastov si pozýva aj zaujímavých ľudí, takže sa okrem iného dozvieš aj mnoho zaujímavostí.

Jedna Mama

Tento podcast je venovaný všetkým mamičkám, no zabavia sa pri ňom určite aj tie, ktoré bábätko ešte nemajú. Prináša vtipný pohľad na údajne najkrajšie obdobie každej ženy, ktorým je tehotenstvo. S tehotenstvom a materstvom sa spájajú rôzne mýty či polopravdy. Práve vďaka tomuto podcastu zistíš, že realita môže byť trochu iná.

Lužifčák

Ak miluješ humor, tento podcast by si si určite mala vypočuť. Síce nerozoberajú čiste ženské témy, ale pozývajú si zaujímavých hostí, ktorí nemajú problém odhaliť niečo zo svojho súkromia. Stand-up komici Jakub Lužina a Gabo Žifčák sú zaručenou dávkou vtipu a zábavy.

Ich podcasty sú trochu dlhšie oproti ostatným, preto ak máš nejaké neodkladné povinnosti, neodporúčame ti si ich púšťať. Hrozí, že sa od podcastu nebudeš vedieť odtrhnúť a nič neurobíš. Máme to odskúšané, ver nám! 😀 A odporúčame ti tento podcast sledovať na YouTube, pretože tam to má oveľa lepší efekt.

View this post on Instagram

Takéto sa stalo. Sexi duo @kuboluzina & @gabozifcak ma pozvali ako hosťa do ich podcastu Lužifčák, ktorý máte možnosť vidieť aj na YouTube. Prišli sme teda v počte tri kusy, videli Kuba v bielej pasentnej košeli, zabezpečili Gabovi prvý ženský dotyk za uplynulý polrok, Molly nadviazala románik, a aj sme sa zasmiali. Pozývam Vás si to pozrieť/vypočuť. Páči sa mi totiž tento projekt. Je to mix absurdna, bizaru, rôznych plazov a zábavy. Také ja mám rada. Nájdete na vašom lokálnom YouTube aj podcastových aplikáciách. . . . #luzifcak #podcast #youtube #video #fun #show #wednesday #vibes #host #bulldog #englishbulldog #picoftheday

A post shared by Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.