Romnatické filmy
Instagram/juliopfernandez/takako_s_english/sofiacarson

Romantika je niečo, čo milujeme naozaj takmer všetky. Krásne začiatky vzťahu, neskôr nejaké tie nezhody a nakoniec aj tak šťastný koniec. Presne o tomto je láska. Bohužiaľ, nie každá z nás ma šťastie takúto lásku nájsť hneď. Ak ju vo svojom živote nemáš, stále si môžeš pozrieť nespočetne veľa obľúbených romantických filmov, ktoré ti romantiku do života prinesú veľmi rýchlo. Pozri sa, či si videla už všetky obľúbené romantické filmy roku 2022.

Ak patríš k milovníčkam romantickej klasiky, letných lások, ale aj drámy, pozri si náš dnešný výber.

Toto sú najlepšie romantické filmy roku 2022, tak čo, videla si ich už všetky?

Zraniteľné srdce

Príbeh lásky, ktorý zaujme naozaj všetkých. Netflix prišiel s touto novinkou v júli roku 2022. Priateľstvo dvoch mladých ľudí sprevádzalo množstvo nezhôd a hádok, ale nečakané zranenie ich napokon spojilo. Krásny vojak a pôvabná speváčka sa do seba zamilujú, no následne príde veľký zvrat a pre veľa z nás dosť nečakaný koniec. Ak si ešte tento romantický film z roku 2022 nevidela, mala by si to napraviť, naozaj si určite získa aj tvoje srdce.

Láska cez okno

Druhým romantickým filmom v dnešnom výbere je opäť niečo z Netflixu. Obyčajné, mladé dievča zamilované do suseda, ktorý je z poriadne bohatej a noblesnej rodiny. Presne o týchto dvoch je tento príbeh. Tak čo myslíš, dokáže sa do obyčajného dievčaťa zamilovať aj on alebo sa s mladou kráskou bude iba zahrávať tak ako s dievčatami predtým?

Láska cez okno
zdroj: Instagram/juliopfernandez

After: Puto

Určite netreba zabúdať ani na pokračovanie tohto obľúbeného romantického filmu. Už štvrté pokračovanie After prišlo do našich kín v septembri minulého roka. Obľúbený herci Josephine Langford (Tessa Young) a Hero Fiennes Tiffin (Hardin Scott) si opäť prejdú novými výzvami vo svojom tŕnistom vzťahu. Ak si náhodou ešte nevidela pokračovanie tohto hitu, ktorý je inšpirovaný knihou od Anny Todd, mala by si to určite napraviť. Príbeh týchto dvoch ťa vtiahne a aj ty budeš netrpezlivo čakať na ďalšie pokračovanie.

After
zdroj: Instagram/aftermovie

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife