Fashion Week v New Yorku je už odpradávna najväčšia módna udalosť roka. Tomu svedčia a módne kreácie, ktoré vytvárajú módne ikony, blogeri či celebrity, ktoré sú pozvané na tento event. My ti ukážeme tie najlepšie outfity, ktorými sa môžeš inšpirovať a ukázať sa v uliciach. 

Matching outfit

Najčastejšie sme mohli vidieť outfity, ktoré na prvý pohľad pôsobia skutočne vymakane, no pritom to bola skutočne stávka na istotu. Vďaka matching outfitom či už v podobe kostýmu alebo farebne zladeným kúskom. Určite to nepovažujeme za krok späť, práve naopak, za talent vynájsť sa a zbytočne nekombinovať kúsky, ktoré by v konečnom dôsledku len pôsobili ako zhluk nevkusu.

Volanie prírody

S jeseňou idú ruka v ruke aj zemité odtiene hnedej, oranžovej, sivej, ale aj čistej bielej. Na tieto farby stavilo mnoho žien a urobili len dobre, pretože čo je prírodné, je dobré. Určite neurobíte krok vedľa, ak výsledný look doplníte čiernymi doplnkami v podobe kabelky a lodičiek/tenisiek.

View this post on Instagram

📸: @thestylestalkercom NYFW SS20

A post shared by StreeTrends (@streetrends) on

Farebná ZOO

Fashion Week-y sú známe najmä tými, ktorých kreácie skutočne poburujú. Farby od výmyslu sveta a kombinácie, ktoré skutočne stoja za zmienku, no nie tú pozitívnu. Avšak nájdu sa aj ľudia, ktorí farby vedia nosiť a hlavne vedia ako ich kombinovať. Preto sa môžeš inšpirovať aj nimi. Napríklad napadlo by ti, že oranžová a ružová sa k sebe budú hodiť ako vajce k vajcu?

Celebritné looky

Mnoho celebrít sa pochválilo svojimi výtvormi a musíme povedať, že klobúk dole ich stylistom. Napríklad Emily Ratajkowski sa obliekla skutočne krásne a jednoducho. Jednoduchý komplet oživila plavkovým topom, ktorý odľahčil celý outfit a dodal všetkému o trochu viac šmrncu.

Zendaya, ktorá je nielen herečkou a hlavnou hrdinkou populárneho seriálu Euphoria, ale aj tvorcom kolekcie Zendaya x Tommy Hilfiger. Na jej kolekciu a show sa skutočne oplatí pozrieť na YouTube, ale najskôr sa lepšie pozri na jej outfit a uvidíš niekoľko aktuálnych trendov. Či už je to hadí vzor, alebo rozčesané kučery, všetko je tak ako má byť.

View this post on Instagram

@zendaya at the #tommyxzendaya show ✨ photo by me

A post shared by CHRISTINA (@visualsbychristina) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.