Instagram/fiftyshadesmovie
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Aby mala žena skvelý zážitok z milovania, musí mať toho správneho chlapa. Práve on dokáže to, že sa partnerka uvoľní, sústredí sa len na potešenie a vzrušujúce chvíle si užíva.

Najlepšie milovanie zažijú ženy iba s týmito typmi.

Starostlivý muž

Tento chlap sa o ženu postará od začiatku do úplného konca. Nebude chcieť iba svoje potešenie, no radšej uprednostní partnerku. Dbá na to, aby sa cítila pohodlne ona, aby jej nič nechýbalo a nič nebolo nepríjemné.

Pýta sa jej mnoho otázok, komunikuje a šepká tie správne slovíčka. Najprv dopraje vrchol jej, až potom sa vrhne na samotné milovanie.

Starší chlap

Hovorí sa, že starší a vyzretejší muži sú v posteli najlepší. Nevieme, aký máš názor ty, no za nás to môžeme potvrdiť. Má už viac skúseností a vie, čo v posteli funguje.

Nemá toľko energie ako mladší, no za to je ten s*x s ním oveľa kvalitnejší. Rozumie, že v posteli nie je sám, preto sa díva aj na partnerku a berie do úvahy jej potreby.

Ten, ktorý mal veľa žien

Nie vždy je číslo partneriek v posteli adekvátne skúsenostiam, no občas to môže byť dobrý ukazovateľ toho, čo v posteli muž vie. Keď ich mal veľa, určite už toho veľa zažil. Vďaka tomu vie, čo môže žene pomôcť lepšie sa uvoľniť, keď overená vec nefunguje.

Skúša, hľadá, vymýšľa a nebojí sa experimentovať. S týmto mužom môže byť milovanie o skoku do neznáma, no vždy si ho užiješ.

Vášnivý partner

Možno si povieš, že vášnivý chlap nie je zárukou skvelého milovania. Avšak, si na omyle. Práve tento muž vie z každého milovania spraviť nezabudnuteľný zážitok, ktorý budeš mať v pamäti ešte dlho. Horí v ňom vášeň, preto sa snaží, aby bolo všetko perfektné.

Pri ňom môžeš čakať chutnú večeru, vonné sviečky, hudbu a zvodné oblečenie, ktoré ťa bude priťahovať. Rozhodne si to vychutnáš do poslednej minúty.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating