Baran: 

Kdekoľvek, doslova všade. Si známa tým, že sa ti to páči na verejnosti. Páčia sa ti spontánne veci, ako „teraz alebo nikdy“.

Býk: 

Páči sa ti, keď je milovanie romantické. Tvoje najlepšie milovanie by malo prebiehať v hoteli so sviečkami a ružovými lupeňmi. Vieš tento zážitok urobiť veľmi zmyselný.

Blíženci: 

Každá izba v dome. Kuchyňa, spálňa, obývačka alebo pri bazéne. Ľahko sa znudíš a tak potrebuješ miesto, kde by si odkryla svoju divokú stranu.

Rak: 

Doma. Nevyžaduješ si špeciálne priestory a chceš sa cítiť dobre. To ti doma a pocit domova posyktne.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Lev:

Rada by si túžila po milovaní na verejnosti. Páčilo by sa ti urobiť ľudom show.

Panna:

Kdekoľvek, kde je to stiesnené alebo čisté. Myšlienka milovania v šatni alebo v spoločenskej kúpeľni na hoteli sa ti zdá prijateľná.

Zdroj: unsplash.com

Váhy:

V miestnosti, kde by ťa obklopovali zrkadlá. Si romantická a známa svojou eleganciou. Dúfaš, že tvoj priateľ má skutočnú lásku k tvojm telu a chceš, aby ho videl z každého uhla.

Škorpión:

Pozerala si sa na 50 odtieňov šedej a okamžite si si želala, aby si mala takú miestnosť, ako Christian Grey. Toto by bolo tvoje ideálne miesto na milovanie.

Strelec:

Milovanie v prírode je to, po čom túžiš najviac. Si znamenie zeme a si spojená s prírodou. Máš rada, ak si vonku a vietor ti pri milovaní rozfúkava vlasy, dobrodružstvo si užívaš.

Zdroj: giphy.com

 

 

Kozorožec:

Musíš mať náladu na milovanie, nemôže to byť len tak spontánne. Nalepšie miesto na sex je za zatvorenými dverami v spálni na tichom mieste.

Vodnár: 

Rôzne miesta po celý čas. Si za striedanie miestností, pretože stereotyp je veľká muda. Spálňa ťa uspokojí na chvíľu, tak hľadáš miesto v aute, v hoteli, na verejnosti, v obývačke.

Ryby: 

Túžiš po milovaní vo vode a na pláži. Si rybou, takže prínos vody aj v tejto oblasti uvítaš. Nemusí to byť ale výhradne vo vode, sprcha je tiež dobrý nápad. Kľúčom je to, aby si sa cítila príjemne.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Komentáre