Mama, aké silné slovo. Azda najobetavejšia osoba v tvojom živote. Je to taký anjel na Zemi, ktorý ťa chráni, stará sa o teba, zaujíma sa a miluje ťa celým srdcom. Celý svet ti obetuje, len aby ti vytvorila úsmev na tvári. Je ti oporou a neraz si tvoje problémy vezme na vlastné plecia dúfajúc, že sa ti bude ľahšie kráčať životom. Nič za to nežiada, nepýta a dokonca ani sa ti neposťažuje, že už nevládze. Si pre ňu všetko. 

Niektoré ženy však na túto rolu nie sú vždy pripravené. Ťahá ich to iným smerom. No za to tie ďalšie… Tie majú skvelé predpoklady, pretože vo vnútri cítia, že ich životným poslaním je starať sa a odovzdať všetko, čo sa naučili ony, tomu malému človiečikovi. A hviezdy sa zhodli, že tieto znamenia sú podľa zverokruhu najlepšie mamičky. 

Váhy

Toto znamenie je považované za skvelú mamu právom. Vytvára skutočné teplo domova a dáva pocítiť, že rodina je pre ňu to najdôležitejšie. Hádky či nezhody? Všetko vyrieši tak, aby nik nemal pocit, že je čiernou ovcou v rodine.

Rak

Pre svoje deti sa obetuje. Radšej sebe nedá chlieb do úst, akoby mala ich vidieť trpieť. Z Raka vyžaruje neskutočná láska a je viac kamarátkou ako prísnou matkou, ktorá pripomína generála. Svoje deti vedie k morálnym hodnotám.

Panna

Znamenie s veľkým srdcom. Nech sa deti dopustia čohokoľvek, nech na ňu zanevrú, nikdy ich neprestane milovať a vždy bude prvá osoba, ktorá im podá pomocnú ruku. Aj keď sa javí ako striktná mama, chce pre svoje deti to najlepšie.

Škorpión

Stačí jeden pohľad a mama Škorpión vie presne, že niečo nie je v poriadku. Rodina je vždy na prvom mieste. Zaujíma sa, pýta sa a stará sa. Nikdy to nevzdáva, aj keď to vyzerá totálne na nič. Jej hlavným cieľom je zabezpečiť rodinu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.