Krimi filmy a seriály na Netflixe
Instagram/younetflix, Instagram/dahmer_netflix_trends, Instagram/lupin_netflix

Miluješ krimi filmy a seriály, no už máš pocit, že si všetky videla? Prinášame ti zoznam šiestich najlepších, ktoré si si ešte možno nestihla pozrieť. 

Napínavých krimi filmov a seriálov je na Netflixe neuveriteľne veľa, no my sme ti vybrali 6 najlepších. Dávaj však pozor, pretože pri niektorých sa ti môže prevrátiť žalúdok naruby. Napríklad taký Dahmer sa zle pozerá aj ľuďom, ktorí sú na takéto zmiešaniny psycho, trileru a krimi zvyknutí. Ak máš teda slabý žalúdok, neodporúčame ti to pozerať.

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou

Príbeh jedného z najpopulárnejších a dokonca aj najmilovanejších vrahov histórie. Hrá ho charizmatický Zac Efron, ktorý sa tejto roly zhostil fantasticky.

Krimi filmy a seriály
zdroj: Instagram/zaracis

Príbeh rozpráva vrahova priateľka Liz, ktorú hrá Lily Colins. Tá o jeho hrôzostrašnej záľube v tej dobe nemala ani potuchy a vo filme postupne zisťuje, že muž, s ktorými žila láskyplný rodinný život, je jedným z najhľadanejších a najväčších vrahov Ameriky.

Žena v okne

Hlavnú postavu hrá Amy Adams, ktorá trpí psychickými problémami, no podarí sa jej spriateliť so susedkou. Tá býva v paneláku oproti. Keď však cez okno vidí, ako ju vraždí manžel, život sa jej obráti hore nohami. Ide o film žánru krimi, dráma, mysteriózny a na svoje si prídu aj fanúšikovia trileru.

Ty

Jeden z najobľúbenejších psychologických trilerov na Netflixe sa práve teší ešte väčšej popularite. Iba pred pár dňami totiž vyšli posledné časti seriálu You.

Nebezpečne okúzľujúci stalker Joe je ochotný urobiť naozaj čokoľvek, aby sa votrel do života osôb, ktoré ho fascinujú. Zhodou okolností väčšinu z nich zabije, a tak sa sťahuje z krajiny do krajiny. Na každom mieste sa však do niekoho zamiluje, no nikdy to neskončí dobre.

Krimi filmy a seriály
zdroj: Instagram/younetflix

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife