Horúce letné dni sú naozaj veľmi blízko a s ním aj čas, ktorý si budú mnohé z nás užívať pri vode. Určite sa aj ty tešíš na moment, kedy zahájiš známu „plavkovú sezónu“. Je však tiež možné, že by si do toho času predsa ešte rada popracovala na svojom tele. Najideálnejším spôsobom je formovanie a spevňovanie postavy.

V prípade, že si sa našla v tejto kategórii, si na správnom mieste. Každý tréning niečo stojí a nie je tomu inak ani tentokrát. Avšak, výsledok bude určite stáť za to. Ak máš rada pohyb, inšpiruj sa práve týmito tréningami, ktoré sme vybrali práve na formovanie a spevňovanie postavy len pre teba.

Ak by si popri nich rada popracovala aj na svojom brušku, zapoj do svojich tréningov cviky, ktoré sú zamerané práve na tieto partie. Veď asi každá z nás by ho chcela mať v lete čo najkrajšie.

Vráťme sa však k formovaniu a spevňovaniu postavy, ktorú môžeš realizovať napríklad aj v pohodlí svojho domova. Ideš s nami do toho?

Kruhový tréning s vlastnou váhou na formovanie postavy

Tento tréning je zložený z piatich cvikov, ktoré sú zamerané na rôzne telesné partie. Každý jeden cvik budeš vykonávať po dobu 40-tich sekúnd a následne prejdeš na ďalší. Cvičia sa bez prestávky s opakovaniami po dobu 3-5-krát. V prípade, že by si nevládala, môžeš si dopriať krátke pauzy medzi danými cvikmi. Určite to zvládneš!

Výživný tréning na celé telo

Aj toto je jeden z tréningov, ktoré môžeš vykonávať vo svojej domácnosti. Je dynamický a zameraný na celé telo. Precvičíš ním tak naozaj všetky partie. Ak by si nevládala, spomaľ tempo, dopraj si krátku pauzu a opäť pokračuj. Určite to nevzdávaj. Tvoje telo sa ti odvďačí.

Efektívne cvičenie na formovanie postavy

Aj tento tréning si môžeš dopriať doma, v prírode alebo na záhrade. Práve vonku sa cvičí lepšie a obzvlášť v tomto teplom období. Cvičenia, ktoré sú zamerané na spevňovanie a formovanie postavy si môžeš obmieňať. Ak sa už dostaneš do rytmu, neomrzia ťa, práve naopak. Tak šup do toho, držíme ti palce!

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.