najlepšia fotka
Instagram/andreasaky, Instagram/llnzz

My, baby, sa rady fintíme. Vždy chceme byť pekné a pokiaľ sa na fotkách na sociálnych sieťach netvárime podľa predstáv, ani ich na Instagram či Facebook nepridáme. Nuž, a čo profilová fotka? Tá je úplne najdôležitejšia. Poradíme ti, ako zaručene vznikne tá najlepšia profilovka.

Väčšina báb patrí medzi ľudí, ktorí si menia profilovky raz za 5 rokov. Dôvodom je to, že najdokonalejšia fotka sa ti podarí spraviť iba ojedinele. Musíš mať totiž ideálne svetlo, pozadie či výraz. My ti v tomto teraz ale pomôžeme. Toto sú miesta, na ktorých si vyfotíš tú najlepšiu profilovku.

Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Domov dokáže prekvapiť

Možno si si všimla, že väčšina ľudí má na svojich sociálnych sieťach profilovku zo svojho domova. Aj to má totiž svoje čaro. Dokážeš si tam vytvoriť dokonalé prostredie.

Keď bývaš v byte, namiesto izby v pozadí (a prípadného neporiadku), či už pre selfie alebo fotku postavy, skús jednofarebnú stenu. Ak máš ale bývanie pekne zariadené, problém to určite nebude. Na záclony v pozadí si radšej dávaj pozor. Hoci to je pekné, nemusí to ohúriť každého.

Jana Hrmová a Cynthia Tóthová
zdroj: Instagram/janahrmi, Instagram/cynthia_tothova

A keď bývaš v dome, vyhrala si. Pretože predpokladáme, že máte aj záhradu, ktorá môže byť dokonalým pozadím pre tvoju novú fotku na Instagrame či na Facebooku.

Fantázii sa medze nekladú a ty sa môžeš opäť postaviť k jednofarebnej stene, posaď sa na schody, ľahni si na hojdačku, prípadne do trávy. Sadni si pod strom alebo si privoňaj k rozkvitnutému kvietku.

Na výlete po Slovensku

Kopec ľudí má na sociálnych sieťach aj profilové fotky z výletov po Slovensku. Je to napríklad Tomašovský výhľad alebo celkovo Slovenský raj. Najčastejšie sa možno aj tvoji priatelia na Facebooku fotia aj vo Vysokých či Nízkych Tatrách.

Najlepšia profilovka určite vznikne aj na miestach, kde sa nachádzajú hojdačky v prírode. V našom nedávnom článku sme ti písali, kde ich nájdeš.

najlepšia profilovka
zdroj: Instagram/agiagusagnes, Instagram/diaarmadiamond1

Suvenír z dovolenky

V lete si každý chodí oddýchnuť niekam na dovolenku. Či už to je niekde pri mori alebo na krásnom mieste na Slovensku, určite si si odtiaľ odniesla minimálne jednu fotku. Možno si si ju nepridala rovno na profilovku, no určite si ju na sociálnej sieti zverejnila.

Niektorí ľudia chodia na dovolenky vyslovene iba kvôli tomu, aby si tam spravili najlepšiu fotku zo všetkých. Rovnako premýšľajú aj celebrity. Na Cypre prednedávnom napríklad oddychovali Twiinsky, ktoré tam ukázali svoje dokonalé figúry. Aj Cynthia so Separom si v lete na dovolenke spravili dokonalé a zároveň jedinečné fotky. A oni teda určite nie sú jediní.

dovolenky
zdroj: Instagram/veronikatwiins, Instagram/cynthia_tothova

Musíš uznať, že more je mimoriadne fotogenické. A najlepšie, keď je priezračne modré. Ani západy pri mori nič neprekoná. Taktiež si môžeš skúsiť zapózovať aj pred kultúrnymi pamiatkami.

Profesionálny fotograf

A ak chceš naozaj tú najlepšiu fotku zo všetkých, vyskúšaj profesionálneho fotografa. Ten ti snímky aj upraví a budeš na nich úplne dokonalá.

Spomeň si napríklad na svadobné portréty. Ak sa nejaká tvoja kamarátka vydávala, určite si fotky odfotené profesionálnym fotografom s novomanželom vyvesila na profilovku alebo na titulnú fotku na Facebooku.

profesionálny fotograf
zdroj: Instagram/llnzz, Instagram/andreasaky

A ak ti tieto rady napomohli, prípadne to nie je to, čo si očakávala, nevadí. Máme pre teba totiž pripravené ešte ďalšie staršie články, ktoré sa špecializujú priamo na najlepšie profilové fotky na sociálnych sieťach, prípadne na dokonalý Instagram, ktorý ti priláka kopec followerov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife