Najlepší kamarát

Asi každá z nás si zažila taký ten vzťah s chlapcom, ktorý sa nedal nazvať láskou. Bolo to skôr niečo ako súrodenecké puto. Mať v živote niekoh, s ktorým môžeš prebrať čokoľvek, je ako splnený sen. Dáva na teba pozor, venuje ti svoj čas, pomáha ti a vždy ti je oporou. Je to tvoj najlepší kamarát.

Je to taký ten človek, ktorému keď v noci zavoláš s plačom je do desiatich minút u teba a celý večer strávite rozprávaním sa v jeho aute. Všetci v okolí si hovoria, že medzi vami niečo musí byť, ale vy obaja viete ako to je. Aké krásne a vzácne je to, čo spolu zažívate. Ani jeden by si toto puto nedovolil zničiť.

Možno preto ostávate kamarátmi. Možno sa bojíte, čo by láska vo vašom vzťahu spravila. Čo ak by sa to všetko len pokazilo? A tak všetky tie objatia, očné kontakty, jemné dotyky pripisujete kamarátstvu. Človek si povie, že sa medzi vami nikdy nič nepokazí.

Najlepší kamarát na druhú koľaj?

Veď ste si už toho veľa zažili, a ste predsa zvládli nie jednu hádku, a každá aj tak končila tým, že ťa uplakanú upokojoval vo svojom náručí. No aj tak to nestačilo. Prišiel niekto iný. Niekto s kým veľmi rýchlo pochopíš, že nejde len o kamarátstvo.

Iskra preskočila a všetko sa to začalo. On je niekto, s kým nie vždy robíš správne rozhodnutia, ale si šťastná a s ním sa cítiš neskutočne živá a plná energie. Problém príde, keď tvoj najlepší kamarát začne pochybovať o tvojich činoch. A ty dostaneš na výber, pretože dvaja muži pokope v tvojom živote neveštia nič dobré.

No a ty si musíš vybrať. On alebo on? A takto sa to puto roztrhlo. Ale kde niečo končí začína niečo nové a ty len musíš vytrvať a uvidíš, čo ti život prinesie do cesty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating