Najkrajšie páry
Instagram/ atemporel___, Instagram/prasanna_viswanath.p, Instagram/stylegodsindia

Každý z nás im držal palce a chceli sme, aby im to vydržalo navždy. Neuveriteľne im to spolu svedčalo, vyžarovala z nich akási energia a spolu mali poriadnu chémiu, ktorou sa môže pochváliť iba málo párov v šoubiznise. Keď sme ich spolu videli na verejnosti, cítili sme tú obrovskú lásku, ktorú k sebe prechovávali aj oni. Boli sme v tom až po uši s nimi. Bohužiaľ, neskončilo to dobre a oni sa rozišli. Na najkrajšie páry svetového šoubiznisu si určite pamätáš aj ty.

Už sme ti zhrnuli niekoľko celebritných párov, ktoré sú najkrajšie v celosvetovom šoubiznise. Tým to ale vydržalo dodnes. Teraz ťa, naopak, zahrnieme nostalgiou. Toto totiž boli tie najkrajšie páry svetového šoubiznisu, ktorým sme všetci držali palce, no žiaľ, nevyšlo im to.

Justin Bieber a Selena Gomez

Keď sme tento pár videli na verejnosti, ježili sa nám všetky chlpy na tele. Ako dvojica spolu vysielali takú neuveriteľnú energiu, že sme sa na nich nemohli vynadívať. Potom sa ale rozišli a Justin začal randiť s Hailey Baldwin. Zosobášili sa a patria medzi najkrajšie a najstabilnejšie páry svetového šoubiznisu. Keď ich však vidíme spolu, nie je to o takej veľkej iskre, akú spevák mal so svojou ex priateľkou a stále akosi dúfame, že sa k nej aj vráti.

Justin Bieber a Selena Gomez
zdroj: Instagram/prasanna_viswanath.p

Miley Cyrus a Liam Hamsworth

Iskra medzi nimi preskočila vo filme Posledná pieseň. Tú lásku sme z nich cítili už aj v okamihoch, keď ešte oficiálne ani netvorili pár. Kontroverzná speváčka to však s fešákom vzdala dva roky po svadbe, čo nás veľmi zarmútilo.

Miley Cyrus a Liam Hamsworth
zdroj: Instagram/harpersbazaarukraine

Brad Pitt a Jennifer Aniston a Angelina Jolie

Brad Pitt a Jennifer Aniston sa spolu objavili v sitkome Priatelia a už vtedy im to neuveriteľne svedčalo. Iskra medzi nimi prebehla priamo na pľaci, čo bolo priam viditeľné. Začali spolu randiť, potom sa dokonca zosobášili, no nevydržalo im to dlho.

Bradovi totiž hlavu pomotala Angelina Jolie. Aj tak ale išlo o ikonický pár, ktorý išiel vzorom celému svetu. Boli najkrajšími manželmi vo svetovom šoubiznise. Majú spolu niekoľko detí a súdny spor o ich starostlivosť sa medzi bývalými manželmi odohrával ešte pred niekoľkými týždňami. Hollywoodsky krásavec dokonca v jednom z rozhovorov priznal, že ho to zlomilo, o čom sme ti písali v poslednom článku o ňom.

S kým mu to podľa teba svedčalo viac?

Brad Pitt s manželkami
zdroj: Instagram/brangelstar, Instagram/theclassyhubofficial

Prednedávnom sa dokonca rozprúdila debata o tom, že Brad po rozchode začal opäť randiť. Najprv to malo byť s o 20 rokov mladšou susedou v milionárskej štvrti, kde teraz býva. Potom sme ale boli šťastím bez seba, keď sa šírili klebety, že sa dal znovu dokopy s Jenn Aniston. Ktovie teda, kde je pravda.

Zac Efron a Vanessa Hudgens

Ach, tie staré zlaté časy, keď v telke vysielali High School Musical. Určite to pre teba boli bezstarostné roky života. A Zac Efron a Vanessa Hudgens boli spolu jednoducho dokonalí. Nepochybne patrili medzi najkrajšie páry a prsty si im určite držala aj ty. Bohužiaľ, ani im to nevyšlo. Vanessa ale určite musí ľutovať, pretože zo Zaca už dávno nie je ten tínedžer, s krásnym hlasom. Na tele sa mu vyrysovali svaly a je z neho lámač ženských sŕdc.

Zac Efron a Vanessa
zdroj: Facebook/Revistas Revistasqg

Taylor Swift a Taylor Lautner

Nikto si nepamätá, ako sa speváčka Taylor Swift a fešný herec z Twilightu dali dokopy. Z fotiek či videí páru, ktoré sme mali možnosť vidieť, sršal neuveriteľný oheň.

Bolo vidno, že obaja sú spolu šťastní, no ich vzťah nebol iba o tom, ale aj o zábave, ktorú prežívali každý deň. Obaja sú totiž veselé kopy, ktoré vtipom nikdy nepovedia nie. Láska im však, bohužiaľ, nevydržala a po niekoľkých mesiacoch randenia si dali zbohom. Boli spolu ale veľmi rozkošní a množstvo ľudí im držalo palce. Medzi ich fanúšikov si možno patrila aj ty.

Taylor Lautner a Taylor Swift
zdroj: Instagram/ moviestvshow_

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife