Bývalá najkrajšia Slovenka Jeanette Borhyová

Bude z nej nevesta! Bývalá misska, Jeanette Borhyová, sa na svojom Instagrame pochválila s krásnou novinkou. Jej milovaný partner ju požiadal o ruku. Najkrajšia Slovenka roku 2013 na ten moment nikdy nezabudne.

30-ročná Jeanette získala titul Miss Universe Slovenskej republiky, vďaka čomu sa v roku 2013 dostala aj na medzinárodnú súťaž krásy. V súkromnom živote tvorila dlhú dobu pár s partnerom Romanom, no v roku 2021 sa rozišli. Obaja si veľmi rýchlo našli nové polovičky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jeanette Borhy (@nyborhy)

Najkrajšia Slovenka žiari šťastím

Blondínka, ktorá sa okrem modelingu venuje behu a turistike, ktoré sú jej srdcu blízke, žiari šťastím po boku svojej polovičky. Zaľúbencov spája aj láska k prírode a k cestovaniu, čoho dôkazom je aj mnoho príspevkov na jej sociálnej sieti.

Práve na nedávnom výlete sa ich vzťah posunul na vyšší level, keď pred ňou jej drahý pokľakol. „Tento trip v tomto meste bude nielen vďaka tomuto jeden z tých najnezabudnuteľnejších,“ napísala kráska pod spoločný záber na svojom profile. Dokonca sa pochválila aj prsteňom. Gratulujeme!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jeanette Borhy (@nyborhy)

Posledné týždne sú v šoubiznise bohaté na podobné radostné udalosti. Pred pár dňami taktiež zasnúbili herec Dylan Sprouse a modelka Barbara Palvin či slovenský herec Peter Makranský, ktorý pokľakol pred svoju vyvolenú priamo na javisku. Tá je však ešte stále vydatá za iného.

Zdroj: Instagram/nyborhy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News