Jana Hrmová
Instagram/janahrmi

Jana Hrmová sa do nášho povedomia dostala najmä kvôli tomu, že účinkovala v reality šou Farma ako 18-ročná. Predtým vyzerala úplne inak ako teraz, čo sme ti už ukázali. Teraz je známa influencerka a beauty YouTuberka. Na Instagrame si získala kopec fanúšikov a teraz ju tam sleduje viac ako 210-tisíc followerov, ktorí sa majú na čo pozerať. Jej umelecké diela v podobe dokonalého make-upu sú dokonalé. 


Jana Hrmová
zdroj: Instagram/janahrmi

Dlho ho schovávala

Ak Janku na sociálnej sieti sleduješ aj ty, vieš, že sa od účinkovania na Farme veľmi zmenila. Prefarbila si vlasy a postupne sa z nej stáva blondínka a musíš uznať, že jej to veľmi pristane. Hovorí sa, že keď si žena zmení účes, je to kvôli chlapovi a v Jankinom prípade je to čistá pravda. Alebo to išlo akosi postupne?

Fanúšikovia si na Instagrame všimli, že influencerka v poslednom čase veľmi často chodí do Dubaja. A nebolo to len kvôli krásnej pláži či nákupom. Dôvodom bol jej nový frajer, ktorého spočiatku vôbec nezverejňovala. Iba pred dvomi mesiacmi konečne odhalila jeho tvár, aj to iba v tme, takže ho nebolo dokonale vidieť. Teraz sa už však môžeš pokochať. Pozri sa na tohto fešáka, ktorý tvorí pár s krásnou exfarmárkou.

Tvorí Jana Hrmová s priateľom najkrajší pár šoubiznisu?

Jana Hrmová
zdroj: Instagram/janahrmi

Je tehotná?

Musíš uznať, že Jankin priateľ je naozajstný fešák a určite by si za takýmto chlapom tiež odcestovala aj na koniec sveta. Doslova pri ňom žiari šťastím. Ale dieťa spolu zatiaľ zatiaľ nečakajú. Jana Hrmová o tom práve dnes prehovorila a všetko uviedla na správnu mieru.

Pred niekoľkými hodinami sme ti písali o tom, ako sa Janka pozastavila nad správami sledovateľov na svojom Instagrame. Dôvodom bolo to, že ju fanúšikovia zahrnuli otázkou, či je tehotná, keď spomenula svoje problémy s nechutenstvom, keď je dlhší čas hladná. No nie je. Zatiaľ sú šťastní vo dvojici a nesmierne im to spolu pristane!

Zdroj: Instagram/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News