Photo by wayhomestudio from Freepik

Začali ste si spolu písať a všetko zo začiatku vyzeralo v pohode. Až kým ti neposlal jednu z týchto správ (alebo rovno aj viacero). 

Chlapi by si niekedy mali vstúpiť do svojho svedomia a mali by si uvedomiť, čo píšu. A nasledovné veci by písať naozaj nemali, lebo je to to najhoršie, čo sa vôbec dá poslať. Koľko takýchto správ si už dostala?

Čau/Ahoj

A nič viac. Žiadne čo máš nové, nič. Len ahoj alebo čau. A čo na to máš teraz akože odpísať? Ak tiež len pozdravíš, konverzácia sa bude uberať štýlom, ako sa máš, čo si dnes robila a bla bla bla. Takže buď sa pokúsiš debatu rozprúdiť ty hneď na začiatku, alebo radšej neodpisuj vôbec.

Máš sa?

Opačný prípad, žiadny pozdrav ani nič, iba obyčajné máš sa. Keby aspoň použil normálnu frázu ako sa máš. Platí rovnaký scenár ako vyššie, je len na tebe, ako na to zareaguješ.

Nechceš prísť ku mne?

Samozrejme, skoro každý chlap to na teba bude skúšať aj takýmto spôsobom. Je sám doma, chce, aby si mu prišla robiť spoločnosť. Ak sa ešte dobre nepoznáte, asi by si to nemala robiť. Všetky dobre vieme, ako by to asi dopadlo.

Čo máš na sebe oblečené?

Asi sa tiež doma nudí a myslí si, že takouto správou trochu rozprúdi vášnivejšiu konverzáciu, ktorá vyústi ktovie do čoho všetkého. Takáto správa je opodstatnená len v prípade, že si píšeš s nejakým módnom stylistom alebo návrhárom. 😀

Si voľná?

Väčšiu romantiku si už snáď ani nedokážeš predstaviť. Ak ide rovno na vec a pýta sa ťa hneď na začiatku takého veci, je dosť pravdepodobné, že mu ide len o jedno. Čakaj, že ťa ochvíľu pozve tiež na návštevu.

Prečo neodpisuješ?

Zahltil ťa správami (napríklad vyššie spomenutými) a teraz sa čuduje, že mu neodpisuješ. A bude ťa bombardovať aj naďalej. Takéhoto si buď rovno zablokuj alebo mu vysvetli, že sa mohol správať aj krajšie.

Páčim sa ti?

Privítaj narcisa, ktorý sa musí utvrdiť v tom, že je najkrajší na celom svete a ty si s ním píšeš len kvôli tomu, ako vyzerá. Ak to ale myslí naozaj vážne a zaujíma ho tvoj názor, ešte mu môžeš dať šancu.

Nevedela by si mi požičať?

Áno, aj takéto sa stáva. A ver či never, nájdu sa stále mnohé, ktoré peniaze požičajú a už ich nikdy neuvidia naspäť. Ak už niekomu chceš pomôcť a požičať mu, tak len ľuďom, ktorých naozaj poznáš a dôveruješ im. Určite nie každému druhému, čo ti napíše.

Nudím sa.

A čo ja s tým mám teraz akože robiť? Ak ho nudí písanie s tebou, tak načo s ním vôbec strácaš čas? Ak si myslíš, že by si mu mala dať šancu, skús ho nejak rozveseliť. Ak je ale aj naďalej ofučaný, ukonči to.

Prepáč, že som sa neozval.

A kde si bol celé tie dni/týždne/mesiace? Písali ste a zrazu zmizol a prestal sa ozývať. Ghosting je dnes stále veľmi populárny. Keď skončí svoju „misiu“, zrazu sa ozve, ako by sa nič nedialo. Vôbec ho netrápi, že si sa možno kvôli tomu cítila zle. S takýmito sa radšej nezahrávaj, lebo to môže urobiť kedykoľvek znovu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating