Photo by Toa Heftiba on Unsplash.com

Nehľadaj chlapca, ktorý ťa bude chcieť zmeniť. Ktorý ti bude hovoriť čo máš robiť, ako sa máš správať a čo máš povedať. Prosím, nehľadaj takého, ktorý bude tvoje problémy prehliadať a ktorý nebude brať tvoje pocity vážne. Vyhni sa aj takému, ktorý odíde hneď, keď sa bude cítiť ohrozený.

Namiesto toho si nájdi muža, ktorý ťa bude podporovať. Či už v tvojich snoch, ktoré sú také bláznivé, že im niekedy ani ty sama neveríš. Musíš nájsť takého muža, ktorý bude s tebou aj počas tvojich trápení. A na vetu: „Prosím ťa, nemusíš si robiť starosti, som v poriadku.“ Ti odpovie: „Aké starosti, ľúbim ťa a tak to má byť.“

Prestaň hľadať chlapca, ktorý ešte nevyrástol z detských hier. Vyhýbaj sa chlapcovi, ktorý nerešpektuje tvoje city a vysmieva sa ti.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: Photo by Toa Heftiba on Unsplash.com

Hľadaj muža, ktorý ti odhalí svoje tajomstvá, pretože bude vedieť, že ti môže veriť. Pretože ty ho nezradíš. Si žena, ktorá si toho veľa prežila. V minulosti si možno nemala šťastie na lásku a ani na dobrých mužov, no tentokrát si dáš záležať na tom, aby tvoj budúci muž bol naozaj muž s veľkým M.

Nehľadaj chlapca, ktorému si ukradnutá, keď je zaneprázdnený a ozve sa len ak sa nudí. O tomto by láska nemala byť.

Nájdi niekoho, kto sa ti ozve aj keď má nabitý deň od rána do večera. Kto si na teba spomenie na pracovnej porade alebo na dôležitej prednáške. Viem, nie je to vždy jednoduché, no ide to. Ešte stále sa nájde muž, ktorý je hodný tvojej lásky. Kto bude brať tvoje zlé dni vážne a bude stáť pri tebe.

Nehľadať takého, ktorý ťa bude chcieť len vtedy, keď si šťastná. Taký chlapec ešte naozaj nedospel a nevie o čom je život.

Nájdi si takého muža, ktorý vie, o čom je život. Ktorý vie, že niekedy môžeš byť smutná a zažiť pád na dno. Ale napriek tomu bude pri tebe a milovať ťa.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating