Pravdepodobne nebudem sama, kto občas stráca motiváciu a zažíva občas sterotyp deň čo deň. Ako to zmeniť a premeniť aj obyčajný deň na jedinečný?

Nauč sa tešiť z maličkostí!

Každý deň sa snaž sa nájsť niečo, čo ťa urobilo šťastnou. Nech je to čokoľvek buď nejaká činnosť, dobré jedlo, film, pesnička alebo stretnutie s priateľom. Možno si povieš, že každý deň sa to nedá ale ja viem, že dá. V každom jednom dni je niečo čo nám dokáže vyčariť úsmev na tvári.

Buď vďačná za to, čo máš..

..aj keď možno nemáš všetko, čo by si chcela, buď vďačná za to čo už máš a napríklad pred rokom si ešte nemala. Buď vďačná, pretože si urobila nejaký pokrok. Buď vďačná už len za to, že tu si.

unsplash.com

Urob si radosť

Nech je to čokoľvek, čo ťa urobí šťastnou. Kúp si ten rúž, ktorý si chcela, alebo ten sveter, ktorý je vo výklade už týždeň. Vyskúšaj nové jedlo. Upeč nový koláč. Vyskúšaj niečo nové, napríklad nejaký šport. 

Nájdi si svoju činnosť

Ak ju ešte nemáš tak ju určite nájdi 🙂 Zisti v čom si dobrá, čo ťa baví a rob to každý deň. Môže to byť cvičenie, káva s kamarátkou, pozeranie seriálu alebo dobrá knižka. Nech je to niečo pre teba, pri čom si oddýchneš a urobí to tvoj deň lepší.

Ráno robí deň!

Možno si teraz povieš, že táto veta je otrepaná, čo samozrejme aj je. ALE! Je to pravda, ráno začína náš deň, ako ráno začneš, tak bude celý tvoj deň vyzerať. Vstávaj s úsmevom vypi si svoju obľúbenú kávu alebo vodu s citrónom a začni svoj deň s úsmevom.

A nakoniec buď k ľudom taká ako chceš aby boli oni k tebe. Buď ku všetkými milá aj keď nie všetci sú tvoji kamoši. Akú energiu vysielaš do sveta taká sa ti vráti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.