Najčastejšie módne faux pas

Hoci na tému beauty prešľapov vzniklo už množstvo článkov, opakovanie je matka múdrosti a nikdy nie je na škodu si tieto chyby pripomenúť. Toto sú najčastejšie módne faux pas, ktorých sa veľa z nás stále dopúšťa. 

Robíš niektorú z týchto 6 vecí aj ty?

Nesprávny odtieň make-upu

Nájsť si správny odtieň make-upu je jedným z najťažších vizážistických hlavolamov. No pokiaľ žena nechce na ulici pôsobiť, že si práve doma skúšala make-up tutoriál alá Mŕtva nevesta na Halloween party alebo naopak, ako zabudnutý pomaranč v komore, mala by výberu make-up venovať patričnú pozornosť. Výsledok bude potom rozhodne stáť za to.

Nevhodná (čierna) podprsenka pod biele tričko

Nehovoríme o luxusnej čiernej, čipkovanej podprsenke, ktorú si rafinovane obliekame pod bielu, mierne priesvitnú blúzku. Máme na mysli obyčajnú podprsenku, v tom horšom prípade s nejakým vzorom, v extrémnom – s leopardím vzorom, ktorú si obliekajú častokrát mladé dievčatá pod klasické bavlnené biele tričko.

Nevyzerá to pekne, nevyzerá to príťažlivo a pôsobí to skutočne nevkusne. Takže nie, nie, nie a ešte raz – NIE.

Zle padnúca spodná bielizeň

Pri spodnej bielizni ešte ostaneme. Jej voľba je dôležitá hneď z niekoľkých hľadísk. Zodpovedá za to, ako sa cítime a buď našej postave lichotí alebo ju dehonestuje.

Určite si si nie raz všimla, aké škaredé ryhy na oblečení vytvára zle padnúca podprsenka. Správny výber spodnej bielizne nie raz zachránil nečakané situácie. Preto naň dbaj aj ty a nepodceňuj túto časť nášho šatníka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty