Instagram/lucidstyle_official,janahrmi

Niektoré sa líčime viac, iné zasa menej. Aj táto téma je u každej z nás vecou pohľadu a tiež estetického cítenia. Čo je však dôležitejšie, že sme ženy a aj táto záležitosť jednoducho patrí k nášmu svetu. 

Ak sa už však rozhodneme nalíčiť, malo by to stáť za to. Samozrejme, nie každá z nás je odborníčka a robiť chyby je prirodzené. Avšak, môžeš sa im vyvarovať aj napriek tomu, že nie si vizážistka. Nauč sa vyhýbať najčastejším chybám a nauč sa ako na rýchle, no efektné líčenie, ktoré ti pristane.

Najčastejšie chyby pri líčení

Myslíme, že vyvarovať sa im chce každá jedna z nás. O aké chyby ide, zistíš práve v týchto videách od Lucid, ktorá ti poradí:

  1. Ako správne použiť samotný make-up a korektor.
  2. Ako správne maľovať oči a obočie.
  3.  Ako si zvýrazniť a vytieňovať pery.

Čo robiť a naopak nerobiť pri líčení, nájdeš aj v tomto videu:

Jana Hrmová ti taktiež poradí spôsob, ako si nalíčiť oči ako profesionál:

Ako sa nalíčiť rýchlo

Určite si to zažila niekoľkokrát aj ty. Či už to bolo počas rána alebo v akejkoľvek inej situácii, ktorá ťa donútila pripraviť si líčenie čo najrýchlejšie. Je stále lepšie venovať pár minút rýchlemu make-upu sa ako prísť na akékoľvek miesto neupravená.

Líčenie pre lenivé

Častokrát to nie je o tom, žeby sme sa nechceli cítiť ako ženy. Nie stále však máme náladu stáť práve pred zrkadlom. Jednoducho, tiež máme právo byť občas lenivé. Čo však robiť v tomto prípade, sa dozvieš v ďalšom videu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty