Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Karma je sviňa a ja viem, že raz za to zhorím v pekle. Ale teším sa tam, pretože presne na tom mieste budeš horieť so mnou. Si presne ten typ chlapa, ktorého nenávidím. Si arogantný a správaš sa, že ti všetko patrí. Vytáčaš ma každou jednou správou a predsa to neukončím. Hrám sa s tebou cez správy a nechávam v tebe pocit, že si to práve ty, kto tu hrá hru.

Teším sa, keď sa stretneme. U teba doma. Keď si ma vedieš do svojho bytu a schválne ma necháš ísť po schodoch prvú. Len preto, aby si mohol slintať nad mojím zadkom a ja to veľmi dobre viem. Na každom jednom schode krútim mojimi bokmi, nech si vychutnáš ten pohľad. Nech sa v tvojej hlave prehráva video, ako sa na ten malý zadok pozeráš zvrchu, keď túžobne do mňa zasúvaš.

View this post on Instagram

Friday mood

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Vstúpim do tvojho bytu a ty hneď za mnou zabuchneš dvere. Ty si tým afla samcom, ktorý chce mať navrch. Začnem sa s tebou pohrávať v chodbe. Nečakal si toľkú aktivitu, ale imponuje ti to. Oddávaš sa mojim pohybom. Tým, ako sa o teba obtieram. Tým, že moja ruka veselo siaha do tvojho rozkroku. Stiahnem si šatku a zviažem ti ruky. Pevne dozadu. Púšťaš bezvýznamné slová o tom, že by si to do mňa nepovedal. Sleduješ ako sa zosúvam nižšie, až dopadnem na kolená.

Rozopínam ti pomaly nohavice a zosuniem ti ich pod kolená. Nečakám na nič a túžobne sa vrhnem na tvoj penis. Ucítiš na ňom môj jazyk. Obaľujem si ho slinami, aby mi v ruke pekne kĺzal. Sledujem každú jednu tvoju reakciu. To, ako sa opieraš o stenu, ako zakláňaš hlavu. Stále viac sa s tebou pohrávam. Tvrdíš mi, že mám prestať, lebo viac nevydržíš, ale ešte nie je tá správna chvíľa. V momente ako vidím, že som si ťa podmanila a si len kúsok od toho slastného pocitu vystriekať sa mi úst, prestanem. Nevieš, čo sa deje a kým sa zbadáš, zabuchla som dvere.

Odchádzam z tvojho bytu rýchlejšie, ako som si sama myslela. Stojíš v chodbe so zviazanými rukami a stiahnutými nohavicami. Bez toho, aby si dosiahol vrchol. Bez toho, aby si ma zaškrtil vlastnými rukami. A ja so spokojným úsmevom, vyťahujem z kabelky mobil a blokujem si tvoje číslo. Táto hra skončila, miláčik. Ostala ti po mne iba šatka v rukách.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.