Človek mieni, Pán Boh mení, aspoň tak sa to zvykne hovoriť. Niekedy sa však stanú aj veci, ktoré by si nedokázala naplánovať ani v prípade, že by si veľmi chcela. Svoje o tom vedia aj sestry trojičky, ktoré sú tehotné všetky tri naraz. Pre portál People prezradili aj viac detailov.

35-ročné trojičky majú obrovský dôvod na radosť. Nielen že spolu majú vybudovaný veľmi dobrý vzťah, ale už čoskoro si budú môcť navzájom pomáhať aj pri výchove detí. Sestry Gina, Nina a Victoria očakávajú svoje bábätká v priebehu mesiacov júl až november.

Gina prezradila, že ona bola posledná, ktorá otehotnela a rodine to oznámila počas veľkonočnej večere. Jej sestry začali kričať a plakať a jej mama nechcela uveriť, že by to mohla byť pravda. Gina už dve deti má a raz prežila aj potrat, preto neverila v to, že sa jej podarí otehotnieť po ďalší raz.

O to väčšiu radosť má z toho, že svoje nadšenie môže zdieľať s najbližšími osobami v jej živote, ktorými sú práve sestry. O dvojičkách či trojičkách je známe, že sú si veľmi blízke.

zdroj: Instagram/people

Ide o naozaj veľmi netradičnú situáciu, ktorú by niekto mohol považovať za zázrak a iní ľudia skôr za náhodu. Nech je ako chce, hlavné je, že sestry sú zdravé a šťastné a môžu spolu zdieľať to najkrajšie obdobie ženy.

Zdroj: People

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.