Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

K láske a vzťahu patrí aj intímny život. Kým si ho niektoré páry užívajú plnými dúškami, iné sú v posteli veľmi opatrené. Všetko, čo spolu (ne)skúsite, záleží len od toho, akej ste povahy, či sa hanbíte alebo si veríte. Možno to nahlas nepovieme, ale sú veci, z ktorých máme pri se*e strach. A čudovala by si sa, ale rovnako tak aj muži.

Len to nahlas nepriznajú, aby neprišli o svoj status drsného chlapa či neurazili tak svoje ego. No možno, keby vedeli, že pre to máme pochopenie, brali by aj oni intímne chvíle viac uvoľnene. Čo ich tak môže desiť?

Čas (ne)výdrže

Nie je to žiadne tajomstvo, že mnohí muži majú pocit, že musia vydržať a oddialiť vyvrcholenie pokojne aj na hodiny. Pekná predstava, no realita nemá s filmami pre dospelých, ktoré ich k tomuto záveru doviedli, nič spoločné. 

Muži sa boja, že budú príliš rýchli, i keď na tom v podstate nezáleží. Kvalita je nad kvantitu, však?

Bude sa jej to páčiť?

Aj ten najväčší „samec“ má v hlave myšlienku, ktorú nedá preč, aj keby bol akokoľvek skúsený a sebavedomý. Čo ak sa jej to nebude páčiť? Čo ak z toho nebude hotová? Tieto veci ho desia, pretože by sa cítil nedostatočne dobrý a ešte by to zasiahlo aj jeho ego, čo je pri chlapoch hotová katastrofa.

Tajné túžby

Aj muži v dlhodobých vzťahoch občas skrývajú svoje tajné túžby, ktoré sa boja nahlas vysloviť. Sú to fantázie, ktoré môžu byť trochu nevšednejšie, a preto sa boja, že by ich partnerka nemala pre to pochopenie. Nuž, kým to neskúsia vysloviť, nikdy sa ani nedozvedia, čo všetko by spolu (ne)mohli vyskúšať.

Ona chce niečo zvrátené?

Niečo podobné môže nastať aj vtedy, ak ešte nevedia, čo od ženy čakať. Čo ak chce ona niečo nezvyčajné? Čo ak na to nebudem mať „gule“? Áno, aj oni majú v sebe malý otáznik, pri ktorom dúfajú, že ich láska zrazu nevytiahne niečo, pri čom by sa necítili vo svojej koži.

I keď pôsobia tak, že v posteli sú za každé dobrodružstvo, klasický se* majú proste najradšej.

Ako vyzerá môj zadok?

Myslíš si, že iba my riešime náš vzhľad? Či máme dobrú postavu, peknú spodnú bielizeň, ako vyzeráme odzadu? Omyl, aj chlapi sťahujú bruško a dvíhajú ramená, aby pôsobili viac príťažlivejšie. Dokonca sa predtým obzerajú v zrkadle, aby sa utvrdili v tom, že je všetko v poriadku. A s tou veľkosťou už veru aj tak nič nenarobia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.